اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

همزمان با سفر هفته آتی هیات تجاری اتاق بازرگانی جمهوری اوستیای شمالی روسیه به ایران، نشستی با هدف گسترش تجارت غلات میان دو کشور در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، سرپرستی این هیات تجاری را رییس اتاق بازرگانی جمهوری اوستیای شمالی روسیه برعهده دارد و مدیران عامل شرکت های «پارتنر کا-ان»، «دیگ آگرو»، «نارت استاندارد» و «آیدارترید» وی را در این سفر همراهی می کنند.

در نشستی که روز یکشنبه 13 مرداد ماه در محل اتاق تهران برگزار می شود، قرار است نمایندگان بخش خصوصی و اعضای اتاق تهران با اعضای این هیات تجاری پیرامون تجارت غلات میان دو کشور به رایزنی و گفت و گو بنشینند. با توجه به آنکه توسعه همکاری های اقتصادی و بازرگانی با کشورهای همسایه و کشورهای طرف همکاری با ایران در دوران تحریم ها، در فهرست اولویت های کاری اتاق تهران در این دوره قرار گرفته، مذاکرات تجاری بخش خصوصی ایران با هیات تجاری جمهوری اوستیای شمالی روسیه از اهمیت بالایی برخوردار است.

بر طبق آمار سال 2018 میلادی، بیش از 74 درصد از مجموع کل صادرات ایران به روسیه مربوط به محصولات کشاورزی، غذایی و دامی بوده است در حالی که در این سال، بیش از 65 درصد از مجموع کل واردات ایران از روسیه را همین محصولات تشکیل می داده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>