اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید براینکه با بالاترین استانداردها ایمنی ورود، خروج و تردد کشتی‌های کشورهای مختلف تامین می شود، اظهار داشت: خدمات با بالاترین سطح ممکن به خطوط ناوگان دریایی متعلق به کشورها و شرکت های مختلف در حال ارائه است.

محمد راستاد؛ معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه روند تردد خطوط مختلف کشتیرانی در بنادر کشورمان و در حوزه آب های تحت مسئولیت کشورمان عادی و طبق برنامه است، گفت: آمار و ارقام تردد در بنادر از نظر حجم تخلیه و بارگیری مثبت است و کشتی های متعددی در بندر امام خمینی، بندر شهید رجایی و سایر بنادر در حال تخلیه بار یا در بندرگاه منتظر ورود به بنادر هستند.

* تردد پرحجم کشتی های خارجی در آب های ایران

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر اینکه تردد به صورت کاملا عادی در آب ها، بندرگاه ها و مسیرهای دسترسی به بنادر ایران در جریان است، ادامه داد: بخش زیادی از ناوگان در حال تردد در آب های ایران کشتی های خارجی هستند و تحت پرچم کشورهای مختلف با امنیت کامل تردد می کنند و وارد بنادر کشورمان می شوند.

راستاد تأکید کرد: با بالاترین استانداردها ایمنی ورود و خروج و تردد کشتی های کشورهای مختلف تامین می شود و خدمات با بالاترین سطح ممکن به خطوط ناوگان دریایی متعلق به کشورها و شرکت های مختلف در حال ارائه است.

وی با بیان اینکه بنادر ایران ایمن هستند و از امنیت کافی برخوردارند، گفت: در حال حاضر تردد در آب های تحت مسئولیت کشورمان کاملا عادی است و امیدواریم با توجه به اقتداری که در حوزه تامین امنیت دریایی کشور وجود داشته و دارد بدون مشکل و مخاطره ای این ترددها ادامه داشته باشند و از این بابت هم تهدیدی برای هیچ ناوگانی وجود ندارد.

* روند صعودی تخلیه و بارگیری در بنادر کشور در چهار ماهه ابتدای امسال

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به میزان تخلیه و بارگیری در بنادر کشورمان از ابتدای امسال تا کنون، اظهار داشت: خوشبختانه در چهار ماهه ابتدای امسال روند تخلیه و بارگیری در بنادر کشورمان صعودی بوده است و تخلیه و بارگیری کالاهای غیر نفتی در این مدت 26 درصد رشد داشته است. در زمینه صادرات کالاهای غیر نفتی هم اعداد و ارقام با رشد مواجه بودند.

* رشد 3 درصدی ورود کشتی های اقیانوس پیما با ظرفیت بیش از 1000 تن نسبت به مدت مشابه سال گذشته

راستاد گفت: به طور کلی روند وزنی تخلیه و بارگیری در انبار بنادر کشورمان مثبت بوده که موید این است، تردد روان و عادی در آب های تحت مسئولیت ایران در جریان است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تأکید کرد: همچنین ورود کشتی های اقیانوس پیما با ظرفیت بیش از 1000 تن نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با رشد 3 درصدی مواجه بود که این رشد نشان می دهد تردد کشتی ها طبق روال قبل و حتی بیشتر از سال گذشته بوده است.

منبع: تین نیوز

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>