اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کشتی کانتینری

بزرگ ترین کشتی کانتینری جهان که چندی پیش از کانال سوئز عبور کرد و در حال حاضر به سمت اروپا در حرکت است، به اسکرابر هیبریدی مجهز بوده و قابلیت استفاده از گاز LNG را هم دارد.

یکی از مسئولان شرکت MSC سوئیس در این زمینه گفت: این کشتی ظرفیت 23 هزار TEU کانتینر را دارد و مجهز به اسکرابر هیبریدی است. همچنین با قوانین زیست محیطی تطابق کامل دارد و به عنوان یک کشتی دوستدار محیط زیست در تمام دنیا شناخته می شود.

بر اساس این گزارش این کشتی که در نوع خود منحصر به فرد است دارای دو هزار کانتینر یخچال دار است که مواد غذایی و نوشیدنی دارویی را در کنار سایر محموله ها حمل می کند.این کشتی اخیراً به شبکه حمل و نقل شرکت کشتیرانی MSC ملحق شده تا رکورد تازه ای را در بین کشتی های کانتینری ایجاد کرده به گونه ای که از هم اکنون قوانین مربوط به 2020 را به منظور کاهش میزان سولفور در سوخت رعایت می کند.

MSC اعلام کرده تعداد 10 فروند کشتی از همین نوع را به کارخانجات کره جنوبی سفارش داده است به گفته یکی از مسئولان MSC این کشتی با یک نوع مهندسی نوآورانه ساخته شده که طیف گسترده ای از مسائل زیست محیطی، ثبات، ایمنی، بهره وری انرژی و مصرف سوخت کمتر در آن کاملاً رعایت شده است.این کشتی علاوه بر استفاده از سوخت کم سولفور می تواند از گاز LNG نیز استفاده کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>