اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

چین و هامبورگ

چین از طریق اتصال آلمان به جاده ابریشم به عنوان بزرگ ترین شریک تجاری این کشور معرفی شد.به نقل از یک مقام بندر هامبورگ از هر سه کانتینر که در اسکله های بندر هامبورگ جابه جا می شود یک کانتینر منشا واردات از چین را دارد.به گفته این مقام بندر هامبورگ در سال 2018 چین 2.6 میلیون TEU به بندر هامبورگ وارد کرده و در مجموع 15 سرویس خط کشتیرانی از چین به هامبورگ فعالیت می کنند.

بر این اساس در سال 2018 صادرات آلمان به چین 5.3 میلیارد یورو از طریق بندر هامبورگ صورت گرفته و هشت میلیارد یورو کالا نیز از چین به آلمان وارد شده است.در مجموع کالا های حمل شده توسط کشتی های اقیانوس پیما 24 میلیون تن برآورد می شود.

"Thomas Lütje" مدیر بازاریابی Hamburger Hafen- und و لجستیک AG - HHLA گفت: درحال حاضر مسیر های دریایی جاده ابریشم برای تجارت بسیار مناسب است و توانسته روابط 35 ساله تجاری دو کشور را بهبود بخشد.وی یاد آورشد: ما سعی داریم به ابتکار جاده ابریشم با هویت کارآفرینی کمک شایانی انجام دهیم.

"Axel Mattern" یکی از مسئولان بندر هامبورگ نیز در این زمینه گفت: حمل و نقل کالا توسط کشتی های اقیانوس پیما به این بندر با هیچ مشکلی مواجه نیست فقط در صدد هستیم که حمل و نقل دریایی را در امتداد جاده ابریشم گسترش دهیم.

شایان ذکر است برخی از کارشناسان منتقد آلمانی ضمن اظهار نگرانی از اینکه مسیر انحصاری یک کمربند و یک راه توسط چین درحال گسترش است، از افزایش نفوذ دریایی چین در مدیریت پایانه های اروپایی ابراز نگرانی کردند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک logo-samandehi گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>