اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

هکر

صنعت کشتیرانی به طور ویژه ای مستعد حمله سایبری از سوی جنایتکاران است، جنایتکارانی که محدودیتی در مورد اینکه کجا و چه طور حمله کنند، ندارند.درحالی که دیجیتالی شدن صنعت دریایی فرصت بیشتری برای متصل کردن سیستم ها در راستای عملیات امن تر و کارآمد تر فراهم می کند، اما به طور همزمان درگاه را برای جنایتکاران سایبری جهت دستیابی و دستکاری کردن سیستم ها می گشاید. از این نکته مهم نیز نباید غافل ماند که جنایتکاران سایبری محدودیتی در مورد اینکه کجا و چه طور حمله کنند، ندارند.

این گزارش ادامه داد: هکر ها هر دو سیستم های تجاری و فیزیکی مانند آن هایی که برای ناوبری و مانور مورد استفاده قرار می گیرند را مورد هدف قرار می دهند.ناوبری حوزه ای است که بر طبق گزارش گارد ساحلی آمریکا USCG از ضعف جدی و حیاتی در مواجه شدن با حملات سایبری برخوردار است. اگر ناوبری از لایه امنیت سایبری برخوردار نباشد، بدان معنی است که امنیت مسافران و خدمه در موقعیت خطر قرار می گیرد.

در حال حاضر این وظیفه بر عهده شرکت های کشتیرانی است که نسبت به سطح حفاظتی اجزای خود آگاهی بیشتری پیدا کنند. آن ها بدون آگاهی، نمی توانند خواستار محافظت سایبری بیشتری باشند.

در سال 2021 میلادی، نخستین قانون حملات سایبری به اجرا درخواهد آمد، قطعاً این قانون سمت و سوی بهتری را برای بازار دریایی فراهم می کند. اما با این وجود نباید منتظر سال 2021 ماند. باید قبل از اینکه اتفاقی رخ دهد، محافظت را انجام دهیم، چراکه هکر ها ساکت و آرام نخواهند نشست. پس ما هم آرام نخواهیم نشست و از دارایی خود محافظت می کنیم.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
نماد اعتماد الکترونیک ساماندهی گواهی شامد ثبت نرم افزار
نماد اعتماد الکترونیک نشان ملی ثبت گواهی شامد ارشاد

         

© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.


مخفی کردن >>