اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا از چین باعث شده بسیاری از کشتی هایی که از این کشور به سمت بنادر مختلف دنیا عازم می شوند، در مقصد با مشکلاتی مواجه شوند. برخی از مقامات مسئول برخی کشورها با تعیین ضوابط سختگیرانه، تا اطلاع ثانوی پذیرش کشتی از بنادر چین را به حالت تعویق درآورده اند و یا اجازه حرکت کشتی هایشان را به بنادر این کشور نمی دهند.

برخی از کشورها همچون ژاپن، استرالیا، امارات متحده عربی، سنگاپور نیز با استقرار تیم پزشکی مستقر در بنادر، با شرایط خاص و ایجاد قرنطینه های کوتاه مدت برای خدمه کشتی ها مراقب ورود این ویروس به کشورشان هستند. همین عامل باعث شده تا ورود، تخلیه و یا بارگیری کشتی ها با کندی مواجه شود و دردسرهایی را برای مسئولان بندری ایجاد کند.

اداره دریایی و بندری سنگاپور از 24 ژانویه غربال گری را در تمام بنادر الزامی کرده و اقدامات جدی را برای جلوگیری از این ویروس انجام داده است. مرکز صادرات کویت نیز به مسئولان بنادر توصیه کرده است به کشتی های عبوری از چین حساسیت بیشتری نشان داده و در صورت مشاهده هرگونه بیماری آن را به مراکز درمانی اعزام کنند.

سازمان حمل و نقل امارات عربی نیز در این ارتباط بیانیه ای صادر کرده تا کشتی هایی که از طریق چین به این کشور وارد می شوند تمامی خدمه مورد معاینات پزشکی قرار گیرند. در این بیانیه آمده است این کشتی ها بدون دریافت مجوز تایید از سوی این کشور، حق ترک بنادر امارات را ندارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>