اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یک روزه به استان آذربایجان غربی از پایانه مرزی بازرگان و پروژه های راهداری منطقه آزاد ماکو بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا، در این بازدید گفت: محورهای منتهی به پایانه مرزی بازرگان به عنوان مهم ترین مرز زمینی کشور با ترکیه از اهمیت بسزایی برخوردار است و هم اکنون نیز در این راستا پروژه بزرگراه بازرگان - ماکو در محدوده منطقه آزاد ماکو بطول 56 کیلومتر به صورت مشارکتی مابین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و منطقه آزاد اقتصادی ماکو در دست اقدام است.
وی افزود: در اجرای پروژه بزرگراه بازرگان - ماکو منطقه آزاد ماکو تمامی امور مربوط به زیرسازی محور را عهده دار شده و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به تامین قیر لازم برای روکش آسفالت، تامین تابلو و نصب علائم مربوطه، حفاظ های ایمنی و خط کشی اقدام می کند که دستورات لازم جهت تامین تمامیه ملزومات سرعت بخشی و اجرای کیفی پروژه و تعامل مناسب با منطقه آزاد ماکو صادر شده و تاکنون برای خط کشی، تابلوگذاری، روکش آسفالت و ایمن سازی آن بالغ بر 500 میلیارد ریال ازطرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی هزینه و مشارکت شده است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به ایمن سازی گیت ورودی منطقه آزاد - ماکو - بازرگان اظهار داشت: اجرای نیوجرسی مفصلی این محور با اعتبارملی 250 میلیارد ریال از طرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در حال آغاز عملیات اجرایی بوده و اعتباری معادل 20 میلیارد ریال نیز جهت تابلوگذاری محور یاد شده از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تخصیص یافته است که در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد.
وی ادامه داد: در شمال استان آذربایجان غربی پروژه روکش آسفالت در محور مرگنلر - پلدشت بطول 23 کیلومتر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال پس از طی تشریفات مناقصه در اسفند ماه و تعیین پیمانکار در مرحله آغاز عملیات اجرایی قرار دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص طرح های در مرحله برگزاری مناقصه جهت ارتقا ایمنی و تسهیل ترددهای جاده ای عنوان کرد: مجوز لازم برای برگزاری مناقصه به مبلغ 50 میلیارد ریال از طرف سازمان راهداری کشور جهت روکش آسفالت سه راهی کشمش تپه - بازرگان صادر و برآورد مربوطه صورت گرفته که در حال طی مراحل تشریفات مناقصه است.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در بازدید از پروژه های راهداری شمال استان برای تامین قیر مورد نیاز جهت اجرای طرح های روکش آسفالت محورهای ارتباطی این حوزه دستورات لازم را صادر کرد.
گفتنی است، این بازدید با همراهی معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در حال انجام است که معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور در پایانه های مرزی بازرگان و پلدشت از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات رانندگان ناوگان در صف انتظار برای خروج و ناوگان ترانزیتی و روند خدمات رسانی برای انجام مراودات بین المللی در این مبادی ورودی و خروجی قرار گرفت.

منبع: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>