اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

به گزارش خبرگزاری بازار به نقل از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا 30 فروردین ماه تعداد 30 هزار و 796 دستگاه کامیون از مبدأ بندر امام خمینی (ره) به سایر نقاط کشور کالای اساسی بارگیری کرده اند.

وی با بیان اینکه مشکلی در خصوص حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) وجود ندارد، افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تا کنون 761 هزار و 811 تن کالای اساسی توسط کامیون ها از بندر امام خمینی (ره) جابه جا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه در زمینه حمل و نقل کالای اساسی تعداد کامیون ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته 28 درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: عمده کالاهای اساسی جا به جا شده از بندر امام خمینی (ره) برنج، گندم، ذرت، سویا، کنجاله، خوراک دام و کود شیمیایی است.

بهرامی نیا با اشاره به اعطای مشوق هایی برای حمل کالای اساسی عنوان کرد: تخصیص 30 درصد سوخت تشویقی به رانندگانی که از مبدأ بندر امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالاهای اساسی اقدام کرده اند، یکی از مشوق های در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: رانندگان کامیونی که خودروی آن ها دارای سه فقره بارنامه حمل کالاهای اساسی و سه هزار کیلومتر کارکرد از مبدأ بندر امام خمینی (ره) باشد، از این هفته می توانند با مراجعه به پایانه این بندر و در دست داشتن کارت هوشمند، کارت ماشین و کپی برگ سبز خودرو، نسبت به دریافت لاستیک تشویقی اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار کرد: دریافت لاستیک تشویقی این رانندگان به صورت سیستمی بررسی می شود و سپس این رانندگان در صورت داشتن شرایط لازم، حواله برای لاستیک تشویقی را دریافت خواهند کرد.

منبع: تحلیل بازار

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>