اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

آغاز طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان طرح واکنش سریع در استان سمنان:
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان طرح واکنش سریع در استان سمنان خبرداد.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان، احسان منصور کیایی گفت: طرح واکنش سریع به منظور افزایش ایمنی راه ها، ارتقای کیفیت و سرعت ارائه خدمات راهداری و همچنین رضایتمندی کاربران جاده ای در استان سمنان هم زمان با سراسر کشور اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا رؤسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های سمنان موظفند با به کارگیری نیروی انسانی، ماشین آلات و تجهیزات موجود و همچنین ظرفیت تیم های امانی و پیمانی راهداری، راهدارخانه ها و همچنین گشت های راهداری نسبت به اجرای مفاد این طرح اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی این طرح، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها مکلفند در خصوص مواردی همچون لکه گیری چاله ها، تعمیر و ایمن سازی تابلوها، علائم و حفاظ های باز شده یا صدمه دیده خطرناک و پاکسازی سطح راه از مصالح و اشیا خارجی در راه های اصلی و شریانی، اقدام و با تجهیزات و امکانات در محل حوادث مختلف در جاده های استان در کمترین زمان ممکن حضور یابند.

منصورکیایی در پایان افزود: امیدواریم با برنامه ریزی منسجم و اجرای مناسب این طرح، شاهد تحولی متمایز در خصوص ارائه خدمات راهداری در حوزه استحفاظی راههای این اداره کل باشیم.

نظر شما
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>