اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

آغاز طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان طرح واکنش سریع در استان سمنان:
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان طرح واکنش سریع در استان سمنان خبرداد.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان، احسان منصور کیایی گفت: طرح واکنش سریع به منظور افزایش ایمنی راه ها، ارتقای کیفیت و سرعت ارائه خدمات راهداری و همچنین رضایتمندی کاربران جاده ای در استان سمنان هم زمان با سراسر کشور اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا رؤسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های سمنان موظفند با به کارگیری نیروی انسانی، ماشین آلات و تجهیزات موجود و همچنین ظرفیت تیم های امانی و پیمانی راهداری، راهدارخانه ها و همچنین گشت های راهداری نسبت به اجرای مفاد این طرح اقدام کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان گفت: با توجه به دستورالعمل اجرایی این طرح، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها مکلفند در خصوص مواردی همچون لکه گیری چاله ها، تعمیر و ایمن سازی تابلوها، علائم و حفاظ های باز شده یا صدمه دیده خطرناک و پاکسازی سطح راه از مصالح و اشیا خارجی در راه های اصلی و شریانی، اقدام و با تجهیزات و امکانات در محل حوادث مختلف در جاده های استان در کمترین زمان ممکن حضور یابند.

منصورکیایی در پایان افزود: امیدواریم با برنامه ریزی منسجم و اجرای مناسب این طرح، شاهد تحولی متمایز در خصوص ارائه خدمات راهداری در حوزه استحفاظی راههای این اداره کل باشیم.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>