اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

اجرای سیاست‌های طرح فاصله گذاری اجتماعی در حوزه حمل و نقل:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان ازاجرای سیاستهای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا در حوزه فعالیت های اداره کل علی الخصوص در حوزه حمل و نقل جاده ای خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان؛ احسان منصورکیایی گفت: با توجه به شرایط پیش آمده و حساسیت و اثرگذاری حوزه حمل و نقل، اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای و شاغلین این بخش همگام با سایر اقشار جامعه ملزم به رعایت دقیق پروتکل های مورد تایید وزارت بهداشت در خصوص مقابله با ویروس کرونا گردیدند.

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل های صادره به شاغلین بخش حمل ونقل وعناصر خدماتی رفاهی بین جاده‌ای گفت: در راستای کاهش مراجعین بخش حمل و نقل تمهیداتی برای حضور کمتر رانندگان در اداره کل و انجمن های صنفی رانندگان بخش کالا و مسافر جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا لحاظ شده و بر این اساس، امکان تمدید غیر حضوری کارتهای هوشمند از اسفند ماه سال گذشته آغاز و درسال جدید نیز ادامه دارد.

منصورکیایی با اشاره به اینکه تاکنون 5747 کارت هوشمند رانندگان و 4155 کارت هوشمندناوگان در استان سمنان صادر شده است افزود: از اسفند ماه سال گذشته تا اول اردیبهشت ماه سالجاری، 924 عدد کارت هوشمند به صورت غیرحضوری تمدید شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان با اشاره به اینکه رانندگان حوزه حمل و نقل جاده ای با مراجعه به نشانی اینترنتی www.rmto.ir می توانند از خدمات غیر حضوری بهره مند گردند افزود: بمنظور کمک به فعالان عرصه حمل ونقل در بخش حمل ونقل روستائی اعتبار کارت های هوشمند رانندگان، ناوگان و صحت سلامت این افراد تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است.

منصورکیایی در پایان ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای پرسنل فداکار حوزه بهداشت و درمان گفت: امیدواریم با بسیج ملی و همکاری همه جانبه مردم شاهد ریشه کن شدن این بیماری از جایجای میهن عزیزمان باشیم.

نظر شما
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>