اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

هواپیمایی انگلیس 12 هزار کارمند خود را اخراج می کند:
شرکت مالک هواپیمایی انگلیس اعلام کرد که به دلیل وضعیت ناشی از شیوع کرونا 12 هزار نفر از کارکنان این هواپیمایی را اخراج می‌کند.

(گروه بین المللی خطوط هوایی) که یک شرکت انگلیسی _ اسپانیایی مالک بریتیش ایرویز ( هواپیمایی انگلیس) است، روز سه شنبه اعلام کرد که برای تعدیل ضررهای ناشی از شیوع ویروس کرونا که دامنگیر این هواپیمایی شده، تا 12 هزار نفر از کارکنان خود را اخراج می‌کند.

این شرکت در حالی اعلام کرد که در سه ماهه اول سال 2020 (10 دی 98 تا 10 فروردین 99) 535 میلیون یورو ضرر کرده، که در مدت مشابه سال گذشته میلادی 135 میلیون یورو سود کرده بود.

مالک هواپیمایی انگلیس همچنین در بیانیه ای مشابه آنچه شرکت های رقیب آن منتشر کرده اند، گفت که سال‌ها طول می کشد تا تقاضای مسافرت از این شرکت به سطح سال 2019 برسد.

هواپیمایی انگلیس از اواسط فروردین همه پروازهای خود در فرودگاه (گاتویک)  لندن را به دلیل محدودیت سفر در دنیا پس از شیوع (ویروس کرونا) به حالت تعلیق درآورد.

یک سخنگوی این هواپیمایی گفت که این شرکت با توجه به محدودیت‌های قابل توجه و فضای پر چالش بازار مسافرت‌های هوایی، به طور موقت تمام پروازهای خود را از فرودگاه گاتویک تعلیق کرده است.

فرودگاه گاتویک در فاصله 47 کیلومتری جنوب شهر لندن قرار دارد و دومین فرودگاه مهم و پر رفت وآمد پایتخت انگلیس به شمار می‌رود.

صنایع هواپیمایی سراسر جهان به دنبال کاهش مسافرت های هوایی بر اثر شیوع ویروس کرونا، با مشکلات اقتصادی عدیده‌ای مواجه شده است.

خطوط هواپیمایی (ایزی جت) نیز همزمان با بریتیش ایرویز گفت که تمام پروازهای خود را به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت هواپیمایی ارزان قیمت که سال گذشته 96 میلیون مسافر را جابه جا کرد، در بیانیه خود اعلام کرد که 344 فروند هواپیمای خود را به حالت تعلیق و خدمه پرواز را برای جلوگیری از خسارت مالی، به مرخصی اجباری فرستاده است.

همچنین خطوط هواپیمایی(فلای بی) که از قبل به دلیل ابهامات اقتصادی ناشی از خروج این کشور از اتحادیه اروپا (برگزیت) و مشکلات مالی در مرز ورشکستگی قرار گرفته بود، 15 اسفند گذشته به دنبال کاهش مسافران هوایی بر اثر شیوع ویروس کرونا اعلام ورشکستگی کرد.

شرکت‌های هواپیمایی (لوگان ایر) و (ویرجین آتلانتیک) نیز که همچنان پروازهای خود را ادامه می‌دهند، به دنبال بروز مشکلات مالی درصدد تقاضای وام از دولت هستند.

نتیجه تحقیقات انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی که اوایل فروردین منتشر شد نشان می‌دهد که صنایع هوایی انگلیس بیشتر از سایر کشورهای اروپایی در معرض ورشکستگی قرار دارد. در این گزارش پیش بینی شده که شرکت‌های هواپیمایی انگلیس امسال حدود 18 میلیارد پوند زیان خواهند دید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>