اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سه هزار و 900 بازرسی از سطح کارگاه های خوزستان برای پیشگیری از ویروس کرونا انجام شد:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت:سه هزار و 900 مورد بازرسی از کارگاه‌ها و واحدهای استان خوزستان از اسفند پارسال تاکنون برای پیشگیری از ویروس کرونا انجام شده است.

ارسلان غمگین روز دوشنبه در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد کار نمونه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بیان کرد: اداره بازرسی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به عنوان اداره بازرسی نمونه در نیمه دوم سال 98 در کشور معرفی شده است.

وی افزود: کارگر و واحد نمونه کار کشوری از استان خوزستان انتخاب شد و این افتخاری برای ما است که توانستیم همزمان عنوان کارگر و واحد کار نمونه ملی را در کشور به خود اختصاص دهیم.

غمگین توضیح داد: در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد کار نمونه کشور محی‌الدین رحمانی به عنوان نخبهی ملی کارگری، و مدیر کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) به عنوان واحد کار نمونهی ملی معرفی شدند.

وی درخصوص شیوه انتخاب کارگر نمونه برتر کشوری گفت: کارگران نمونه پس از انتخاب میان کارگاه‌ها، در استان معرفی و پس از آن ملی با حضور داورانی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارگر نمونه در سطح ملی انتخاب می‌شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان نیز در این نشست بیان کرد: شیوع ویروس کرونا باعث بروز مشکلاتی شده است که انتظار می‌رود در این شرایط به قشر کارگر که وضعیت مالی ضعیف‌تری دارند توجه بیشتری شود.

علی حسین حسین زاده افزود: پرداخت بیمه بیکاری و سایر کمک مالی می‌تواند به بهبود شرایط آنها کمک کند از این رو مسوولان مربوطه از پرداخت این کمک‌ها نباید دریغ کنند.

جشنواره امتنان از کارگران نمونه هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.در این آیین از محی الدین رحمانی کارگر نمونه ملی و ناصر مجدی، مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر امام خمینی(ره) در خوزستان به عنوان واحد نمونه کار در کشور تقدیر شد.

نظر شما
مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>