اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سیر نزولی کرونا به معنای پایان این بیماری نیست:
استاندار اصفهان گفت: سیر نزولی بیماری کرونا در استان به معنای پایان این بیماری نیست و ضرورت دارد مردم همچنان مسائل بهداشتی را با دقت رعایت کنند.

عباس رضایی روز یکشنبه پس از جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که به شکل ویدئو کنفرانس برگزارشد، افزود: تقاضای جدی مسوولان اجرایی و بهداشتی استان آن است که مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند چون رعایت نکردن دستورالعمل‌ها موجب شود شهری یا استانی به جای حرکت به سمت وضعیت سفید و بهبودی، دوباره به وضعیت قرمز بازگردد.

استاندار اصفهان اضافه کرد: همین مساله در خصوص یکی از شهرهای سفید استان اتفاق افتاد و این شهر به حالت قبلی بازگشت.

وی همچنین با اشاره به آغاز فعالیت مدارس دولتی از 27 اردیبهشت در سراسر کشور، افزود: این بازگشایی به معنای حضور اجباری دانش آموزان نیست و دانش آموزانی که احساس می‌کنند برای تکمیل آموزش‌های غیر‌حضوری نیازمند بازآموزی برخی دروس و رفع اشکال هستند، می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

رضایی با اشاره به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا اضافه کرد: میزان مالیات ارزش افزوده در قوانین سه سال گذشته در برخی مشاغل از جمله صنایع دستی کمتر از 9 درصد بوده ولی در قانون بودجه امسال این مساله درج نشده بود که با تصویب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، این مساله امسال نیز به روال قبل اعمال می‌شود.

وی همچنین با اشاره به حضور ویدئو کنفرانسی رهبر معظم انقلاب در جلسه امروز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اظهار کرد: ایشان در این جلسه نکاتی در خصوص تقویت شبکه بهداشت و توجه به مساجد در ایام ماه مبارک رمضان داشتند که مجموعه استان در تحقق منویات ایشان تلاش خود رابه کار خواهد گرفت.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>