اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کمک 80 میلیارد تومانی خیران به هلال احمر برای مقابله با کرونا:
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اقدامات این سازمان در زمینه مقابله با کرونا از زمان شیوع این ویروس تا 13 اردیبهشت ماه را تشریح و از کمک بیش از 80 میلیارد تومانی خیران به هلال احمر برای مقابله با کرونا و برپایی 884 کارگاه تولید ماسک و گان توسط داوطلبان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمد نصیری درباره اقدامات سازمان داوطلبان در زمینه پیشگیری از کرونا در سراسر کشور از ابتدای شیوع این بیماری تا 13 اردیبهشت 99 گفت: در این طرح یک هزار خانه داوطلب هلال احمر با مشارکت 72 هزار و 694 داوطلب به میزان 924 هزار و 748 نفر ساعت مشارکت داشتند.

وی به تجمیع 300 میلیارد ریال کمک های نقدی مردمی در حساب های هلال احمر اشاره و تأکید کرد: کمک‌های غیرنقدی مردمی به ارزش 513 میلیارد ریال ساماندهی و هدایت شده است.

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به تهیه و توزیع 171 هزار پک و بسته بهداشتی اهدایی مردمی میان اقشار آسیب پذیر افزود: 100 هزار بسته، سبد حمایتی و معیشتی اهدایی مردم میان خانوارهای متاثر از کرونا تهیه و توزیع شد و با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 500 هزار پک و بسته بهداشتی از محل مشارکت‌های نقدی مردمی تهیه و میان بیماران خاص توزیع شد.

فعالیت 884 کارگاه تولید ماسک، لباس بیمارستانی و دستکش:
نصیری درباره فعالیت کارگاه‌های تولید ماسک در سراسر کشور، گفت: 884 کارگاه تولید ماسک و لباس سرهمی بیمارستان توسط داوطلبان خانه‌های هلال برپا و موفق به تولید یک میلیون و 433 هزار و 353 عدد ماسک، 147 هزار و 354 جفت دستکش و 42 هزار و 624 لباس سرهمی شد.

وی درباره فعالیت‌های تبلیغاتی و آگاه سازی هموطنان برای مشارکت در امور خیریه، گفت: ارسال 3 میلیون و 395 هزار پیامک و تهیه و توزیع 545 هزار بروشور برای آگاه سازی داوطلبان و عموم مردم برای شرکت در پروژه‌ها و برنامه‌های جمعیت هلال احمر از دیگر اقدامات سازمان داوطلبان از زمان شیوع کرونا بوده است.

ضدعفونی و گندزدایی بیش از 17 هزار معبر و خیابان:
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تأکید بر فعالیت داوطلبان هلال احمر برای ضدعفونی و گندزدایی از معابر، مکان های عمومی خیابان ها و وسایل نقلیه شخص و عمومی، ضد عفونی و گندزدایی، بیان کرد: ضدعفونی و گندزدایی از 17 هزار و 220 معبر و خیابان به مسافت 92 هزار کیلومتر، وسایل شخصی و عمومی شامل 48 هزار و 793 واحد اتوبوس، تاکسی و سواری، اماکن عمومی شامل 96 گرمخانه، 43 زندان، 3 هزار و 409 مسجد، یک هزار و 79 همراه سرا، و 43 هزار و 313 مورد سایر اماکن توسط 5 میلیون و 361 هزار و 881 لیتر مواد ضدعفونی کننده و 23 هزار و 708 لیتر الکل اهدایی مردمی انجام شد.

اهدای بیش از 8 هزار واحد خون از سوی داوطلبان:
به گفته نصیری، با توجه به کمبود ذخیره خون در کشور در جهت ترغیب و تشویق داوطلبان به اهدای خون اقدام شد و در این زمینه هشت هزار و 147 واحد خون توسط داوطلبان هلال احمر اهدا شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی از سوی 579 پزشک و پیراپزشک داوطلب در 61 نقاهتگاه برپا شده، تأکید کرد: یک هزار و 267 منطقه حاشیه نشین و کم برخوردار برای اجرای پروژه های داوطلبانه و طرح های پیشگیری از کرونا تحت پوشش سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بود.

صدور مجوز برای 44 تشکل مردم نهاد:
رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تأکید بر مشارکت داوطلبان حقوقی از جمله 579 تشکل مردم نهاد، اضافه کرد: 127 بنگاه اقتصادی در اجرای طرح ها و برنامه ها با جمعیت هلال احمر همکاری داشت و در این زمینه 44 مجوز برای تشکل مردم نهاد و هماهنگی و تعامل جهت تامین خیریه ها و تشکل های پشتیبان برای بیمارستان ها درگیر با بیماری کرونا صادر شد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>