اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

هشدار کرونایی برای تعطیلات عید فطر مازندران:
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران نسبت به احتمال افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در صورت عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در تعطیلات عید فطر هشدار داد.

دکتر حامد روحانی زاده روز دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی سواحل استان مازندران گفت: برای ایام عید‌فطر پیش رو به دلیل طولانی بودن تعطیلی و همچنین با توجه به شرایط دورکاری برخی ادارات استان‌های همسایه با موج قوی از مسافرت ها به استان مازندران روبر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مازندران نزدیک ترین استان ساحلی و گردشگرپذیر به حدود یک سوم جمعیت کشور است افزود: افزایش تعداد گردشگران و تجمع آنان در سواحل یا هر محیط دیگری به شیوع ویروس کرونا کمک خواهد کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر تقویت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تأکید کرد و گفت: در حال حاضر به خصوص در روزهای اخیر رفتار مردم استان در مناطق شهری و سواحل دریای خزر نگران کننده است.

روحانی زاده با بیان اینکه مازندارن توانسته به خوبی بیماری کرونا را حتی با کاهش محدودیت های طرح فاصله گذاری اجتماعی مدیریت کند، افزود: نباید اجازه دهیم هیچ طرح گردشگری یا تعطیلات مسافر خیزی استان را به شرایط پیک کرونایی نزدیک کند.

وی به احتمال شمار پر تعداد ورود مسافران در ایام تعطیلات عید فطر به مازندران اشاره کرد و گفت: مازندران نسبت به عید فطر باید با حساسیت بیشتری دیده و مدیریت فاصله گذاری شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>