اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

بازگشایی تدریجی مرزهای اروپا در تابستان:
کمیسیون اروپا طرحی را برای بازگشایی تدریجی مرزها در داخل این اتحادیه طی تعطیلات تابستانی ارائه کرده است.

به گزارش نشریه هاندلزبلات آلمان، کمیسیون اروپا در تلاش است با آغاز فصل گردشگری در درون مرزهای اروپایی، محدودیت های اعمال شده به دلیل شیوع کرونا را کاهش دهد.

براساس طرحی که کمیسیون اروپا ارائه کرده محدودیت های مرزی بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تابستان به صورت تدریجی برداشته می شود.

مقامات بروکسل می گویند از آنجا که کشورها با اقدامات خود توانسته اند شیوع ویروس کرونا را تحت کنترل درآورده و رفته رفته به حال عادی بازگردند، شرایط مرزی نیز می تواند تغییر کند. این اقدام با هدف رونق دادن به صنعت گردشگری داخلی در حوزه اتحادیه اروپا انجام می گیرد.

با این حال در این طرح تأکید شده است که برداشتن محدودیت ها به صورت مشروط و تدریجی بوده و الزامات تعیین شده باید از سوی تمامی افراد مراعات شود.

قاره سبز از جمله مناطقی است که به شدت تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته است. آمار مبتلایان در میان کشورهای اروپایی به فراتر از یک میلیون نفر رسیده و نزدیک به 150 هزار نفر از شهروندان اروپایی هم جان خود را از دست داده اند.

اسپانیا و ایتالیا در این میان بیشترین تلفات را متحمل شدند ضمن اینکه فرانسه و انگلستان هم آمار تلفات بالایی داشتند. آلمان با وجود تعداد مبتلایان زیاد اما مرگ و میر کمتری را ثبت کرد. دیگر کشورهای اروپایی نیز وضعیت نامناسبی را متحمل شدند.

به دنبال بروز این بحران کشورهای اروپایی علاوه بر اعمال محدودیت های شدید رفت و آمد و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اقدام به بستن مرزهای مشترک با همسایگان کردند که این اقدام بازارهای داخلی و اقتصاد آنها را در معرض رکود قرار داده است.

در سه ماهه نخست سال 2020 میلادی کشورهای اروپایی به ویژه اعضای اتحادیه اروپا متحمل فشارهای اقتصادی سنگینی شدند. در برخی از این کشورها بیشتر از دو ماه شرایط قرنطینه ای شدیدی به اجرا در آمد که کشورها را به حالت تعطیل درآورده بود. اکنون چند روزی است که اندکی از میزان محدودیت ها کاسته شده است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>