اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کرونا 130 شرکت ژاپنی را ورشکسته کرد:
یک شرکت تحقیقاتی در ژاپن می گوید به خاطر تأثیر ناشی از همه گیری جهانی ویروس کرونا بیش از 130 شرکت این کشور ورشکسته شده اند.

شرکت (تیکوکو دیتا بانک) ژاپن روز سه شنبه اعلام کرد تا عصر روز گذشته 81 شرکت این کشور اعلام ورشکستگی کرده اند و 52 شرکت دیگر نیز در فرآیند انحلال هستند بدین ترتیب در کل 133 شرکت ورشکست شده اند.

 هتل ها و مسافرخانه ها بیشترین سهم یعنی 33 مورد ورشکستگی را داشته اند رستوران ها هم با 13 مورد در رتبه بعدی قرار دارند فروشگاه های لباس و همه چیز فروشی ها با 12 مورد نیز در رده بعدی هستند.

 بسیاری از صاحبان این شرکت ها تصمیم گرفته اند پیش از اینکه بدهی های سنگین بالا بیاورند کسب و کار خود را تعطیل کنند.

حمایت بلند مدت از شرکت های کوچک و متوسط اهمیت زیادی دارد چرا که احتمالا مدت بیشتری طول می‌کشد تا فعالیت های تجاری دوباره رونق بگیرند.

یکی دیگر از صنایعی که در ژاپن به دلیل کرونا آسیب جدی دیده است شرکت های هواپیمایی هستند برای مثال شرکت هواپیمایی نیپون می گوید شمار مسافرانش در ماه مارس در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته کاهش چشم گیری داشته است.

در شرایطی که صنعت سفرهای هوایی به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا دچار مشکلات جدی شده است، این شرکت آمار و ارقام مربوط به پروازهای خود را منتشر کرد.

به گفته نیپون تعداد مسافران پروازهای بین المللی این شرکت در ماه مارس بیش از 72 درصد و تعداد پروازهای داخلی نیز بیش از 60 درصد کاهش داشته است.

پروازهای بین المللی این شرکت از ماه سپتامبر سال گذشته در حال رشد بود، اما شیوع ویروس کرونا ضربه‌ای ناگهانی به آن وارد کرد تعداد مسافران این شرکت در ماه فوریه بیش از 25 درصد کاهش داشت و در ماه پس از آن نیز با کاهش بیشتری مواجه شد.

شرکت نیپون می گوید تا جایی که اسناد آنها نشان می دهد نتایج اخیر بیشترین افت طی تمام سال های فعالیت این شرکت بوده است این افت از کاهش مسافران این شرکت طی شیوع ویروس سارس در سال 2003 و همینطور پس از زمین لرزه و سونامی سال 2011 ژاپن بیشتر بوده است.

در واکنش به محدودیت های مسافرتی داخل و خارج ژاپن، این شرکت بیش از 90 درصد ظرفیت پروازهای بین‌المللی و داخلی خود را کاسته است شرکت می گوید کاهش شدید تعداد مسافران در ماه آوریل و پس از آن غیر قابل اجتناب شده بود.

شرکت هواپیمایی ژاپن ایرلاینز رقیب نیپون نیز می گوید تعداد مسافرانش و همینطور تعداد مسافران گروه شرکت های آن در ماه مارس در پروازهای بین المللی بیش از 73 درصد و در پروازهای داخلی بیش از 57 درصد کاهش داشته است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>