اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

شیوع خوشه ای کرونا بازشدن مدارس کره جنوبی را در ابهام قرار داد:
با شیوع خوشه ای کرونا در پایتخت کره جنوبی، وزارت آموزش و پرورش این کشور از تاخیر دوباره احتمالی در بازگشایی مدارس خبر داده است.

با صفر شدن شمار مبتلایان در حدود 10 روز قبل در کره جنوبی انتظار می رفت مدارس از روز دوشنبه آینده بازگشایی شود اما افزایش شمار مبتلایان به شکل نگران کننده ای این برنامه را تحت تأثیر جدی قرار داده است.

خبرگزاری یونهاپ از کره جنوبی روز پنجشنبه گزارش کرد که یک مرد 29 ساله که هفته قبل به مراکز تفریحی و باشگاه های شبانه رفته و به کرونا مبتلا بوده تاکنون 120 نفر دیگر را نیز به کرونا مبتلا کرده است.

نگرانی از بازگشایی احتمالی مدارس زمانی بالا گرفت که مشخص شد شماری از معلمان مدارس پایتخت از جمله چند معلم خارجی نیز در این مراکز در منطقه (ایتایه وون) بوده اند.

از سوی دیگر تاکنون 10 دانش آموز مبتلا به کرونا شناسایی شده اند که بر اساس اعلام مراکز ذی ربط احتمالا با معلمانشان که به آن مراکز رفته بودند ارتباط نزدیک داشته اند.

همه این اتفاقات بین روزهای 29 آوریل تا 6 می افتاده و طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش کره جنوبی دستکم 158 معلم در این مدت به مراکز تفریحی این منطقه رفته اند.

فعلا فقط احتمال می رود که دانش آموزان سال آخر دبیرستان از روز 20 می (31 اردیبهشت) سر کلاس های درس حاضر تا برای آزمون ورودی دانشگاه آماده شوند اما برنامه زمان بندی برای دانش آموزان دیگر احتمالا تغییر خواهد کرد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>