اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

کارشناس مسایل بین المللی: تحریم ها در شیوع کرونا مرگبارتر است:
آلفرد دی زایاس کارشناس مسایل بین المللی و دبیرکل پیشین کمیته حقوق بشر سازمان ملل در گفت و گو با تلویزیون چین اظهار کرد که تحریم ها در جریان همه گیری شیوع کرونا مرگبارتر و خطرناک تر است.

به گزارش زایاس روز شنبه در گفت و گو با سی سی تی وی خاطر نشان کرد در جریان همه گیری بسیاری از کشورها با کمبود تجهیزات پزشکی روبرو شدند و آمریکا هم مستثنی نبود.

او تصریح کرد که در چنین شرایطی باز هم دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بر اعمال تحریم و فشار حداکثری علیه ایران، سوریه، ونزوئلا، کوبا و چندین کشور دیگر تأکید می کند و آنها را از دستیابی به همین تجهیزات هم محروم می کند.

گزارش ادامه می دهد که وقتی کشوری تحریم می شود در واقع در چنین بحبوحه ای به داروها و تجهیزات برای درمان بیماران دست پیدا نمی کند به این معنا که جان این افراد در معرض خطر قرار می گیرد و این خود یک جنایت است.

تلویزیون چین به نقل از این کارشناس آورده است چطور تحریم های بی رحمانه باعث مرگ تعداد زیادی از مردم کشورهای تحت تحریم شده و برای مثال به وضعیت ونزوئلا اشاره کرده است.

در همین گزارش آمده است حتی دادگاه بین المللی جرایم نیز تحریم های اقتصادی علیه کشورهای دیگر را غیرقانونی توصیف کرده است اما عاملان آن به دنبال توجیه تحریم هایشان علیه دیگر کشورها هستند.

زایاس به قوانین بین المللی اشاره می کند که بر مبنای اصول و قوانین دادگاه بین المللی جرایم تحریم، جرم علیه بشریت محسوب می شود.گزارش تایید می کند که تحریم ها از سال 2019 به تدریج سنگین تر و سخت تر شده و متاسفانه در شرایط همه گیری نیز کشورهای مورد تحریم را بشدت آزرده و به مخاطره انداخته است.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>