اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

هند به طرح تحقیق درباره منشا ویروس کرونا پیوست:
هند از پیش نویس قطعنامه امضا شده توسط 100 کشور جهان در سازمان جهانی بهداشت حمایت کرده است. این قطعنامه که با رهبری اتحادیه اروپا تنظیم شده است به دنبال انجام تحقیق پیرامون منشا ویروس کرونا است.

به گزارش شبکه خبری(ایندیا تودی)، به گفته مقامات هندی، این قطعنامه پیشنهادی قرار است در هفتاد و سومین اجلاس سازمان جهانی بهداشت، توسط کشورهای عضو امضا شود.

درحالی که پیش از این آمریکا خواهان تحقیقات مستقل در مورد شیوع ویروس کرونا و منشاء آن شده بود، در قطعنامه تنظیم شده توسط اتحادیه اروپا، به تحقیقات و اتهام زنی علیه هیچ کشوری اشاره نشده است.
یک مقام هندی گفت: قطعنامه اتحادیه اروپا توسط همه کشورهای عضو امضا خواهد شد.

این قطعنامه در واقع به دنبال بررسی صداقت در اطلاعات مربوط به ویروس کرونا و همچنین کارآمدی سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به این بحران است. قطعنامه پیشنهادی خواهان یک ارزیابی (بی طرفانه)، (مستقل) و (جامع) برای مرور تجارب به دست آمده از پاسخ هماهنگ شده سازمان جهانی بهداشت به بیماری کرونا و همچنین (اثربخشی) سازوکارهای موجود در آن است.

درخواست برای انجام تحقیقات درخصوص واکنش های اولیه سازمان بهداشت جهانی به ویروس کرونا در حالی مطرح می شود که اجلاس مجمع عمومی سازمان از امروز در ژنو سوئیس آغاز به کار می کند.

سازمان بهداشت جهانی مدتی بعد از شیوع ویروس کرونا وضعیت اضطراری جهانی اعلام کرد ویروس کرونا به دلیل ناشناخته بودن آن تاکنون چالش های زیادی برای کشورهای جهان ایجاد کرده است.

هم اکنون شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز چهار میلیون و 800 هزار نفر گذشت که از این تعداد بیش از 316هزار و 700 نفر جان باخته اند.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>