اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

سند پنتاگون: تداوم کرونا بدون واکسن تا تابستان 2021:
بنابر یک سند افشا شده متعلق به وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) ویروس کرونا تا تابستان سال 2021 میلادی باقی خواهد ماند و تا آن زمان نیز واکسنی برای درمان آن وجود ندارد.

تارنمای خبری دیلی میل روز چهارشنبه با انتشار این خبر نوشت: در این یادداشت که برای مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا ارسال شده و اکنون به بیرون درز کرده، آمده است که ویروس کرونا تا مدت های مدیدی در محیط پیرامون باقی خواهد ماند.

دیلی میل در ادامه نوشت: این یادداشت که تحت گزارشی برای وزیر دفاع آمریکا بوده ضمن اشاره به باقی ماندن ویروس کرونا تا تابستان 2021 و اینکه تا آن زمان واکسنی برای این ویروس وجود نخواهد داشت، درباره تشدید ابتلا به این ویروس در ماه ها پیش رو هشدار داده است.

بنابراین گزارش دراین یادداشت آمده است: تمامی شواهد نشان بر آن دارد که کووید-19 در ماه های پیش رو در سراسر جهان باقی خواهد ماند، این موضوع تا زمان ایجاد یک مصونیت گسترده ادامه خواهد داشت.

این یادداشت در ادامه می افزاید: با توجه به احتمال بازگشت و شدت گرفتن بیماری کووید-19، راه طولانی (برای مقابله با این ویروس) در پیش خواهد بود، بنابراین باید از هم اکنون تمامی توجهات خود را بار دیگر بر‌وضعیت بحرانی، افزایش سطح فعالیت و برخی آمادگی های لازم متمرکز سازیم، چراکه بازگشت دوباره کووید-19 در اواخر سال جاری میلادی رخ خواهد داد.

دیلی میل نوشت: این یاداشت بر شیوع این ویروس به صورت خوشه ای اشاره دارد و هشدار می دهد که انجام آزمایش ابتلای افراد به ویروس کرونا به معنای ازبین رفتن حتمی آن نیست.

تارنمای این نشریه انگلیسی افزود: یادداشت افشا شده پنتاگون از آن چیزی که مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس خبری هفته گذشته که با حضور دونالد ترامپ برگزارشد، بسیار متفاوت است.

دیلی میل به نقل از اسپر نوشت: وزیر دفاع آمریکا در آن کنفرانس خبری گفته بود؛ مسائله پیروزی است و تا اواخر سال (میلادی) واکسن را در سطحی وسیع برای درمان آمریکایی ها در اختیار شما قرار خواهیم داد، ما این کار را خواهیم کرد و دراین جنگ پیروز خواهیم شد.

درحالی دیلی میل به ادعای وزیر دفاع آمریکا درارتباط به تهیه واکسن کووید-19 تا پایان سالجاری میلادی اشاره داشت که دونالد ترامپ نیز مدعی تهیه فوری این واکسن و یا حتی زودتر از آن شد، امری که بسیاری از کارشناسان و متخصصان به علم پزشکی آن را ناممکن و زمان بر می دانند.

ناظران، کارشناسان، سیاستمداران و اکثر افکار عمومی آمریکا نسبت به عملکرد دونالد ترامپ و دولت وی در مواجه با همهگیری ویروس کرونا رضایت نداشته و آن را مورد انتقاد قرار می دهند، شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان روز چهارشنبه در انتقادی دیگر گزارش داد: ترامپ همچنان از زدن ماسک بر چهره که می تواند 50 درصد مانع ابتلا به ویروس کرونا شود خود داری می کند، چراکه وی از همان ابتدا همه گیری ویروس کرونا تلاش به کم اهمیت جلوه دادن آن کرد.

ترامپ دراقدامی فرافکنانه و با توجه به آنکه شمار جان باختگان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز 90 هزارنفر گذشته است، تهدید به قطع کامل کمک های مالی به سازمان جهانی بهداشت و خروج از عضویت این سازمان کرد، ترامپ مدعی شد که این سازمان در مواجه به همه گیری ویروس کرونا بد عمل کرده است.
اکنون شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به چهار میلیون و 765 هزار نفر رسیده که از این تعداد بیش از 314هزار نفر جان باخته اند.

آمریکا نیز با بیش از یک میلیون و 514 هزار مبتلا و بیش از 90 هزار جان باخته در صدر کشورهای مبتلا به این ویروس قرار دارد.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>