اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نفتکش

وزارت خزانه داری آمریکا فهرست به روزشده ای از تحریم های مرتبط با خطوط کشتیرانی ایران منتشر کرده است.نام بیش از 100 نفتکش، کشتی باری و مسافری متعلق یا مرتبط با خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این فهرست در وب سایت «دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا» (اوفک) قرار گرفته است.

وزارت خزانه داری آمریکا گفته تغییراتی را در فهرست SDN (فهرست افراد ویژه مشخص شده و بلوک شده) اعمال کرده و آن را به روزرسانی کرده است.

وزارت خزانه داری آمریکا برای این کشتی ها از سه برچسب ایران، «مقررات تحریم های مربوط به اشاعه سلاح های کشتار جمعی» و «مقررات تحریم مالی ایران» استفاده کرده است.برای برخی از این نفتکش ها علاوه بر «ارتباط با خطوط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران» بهانه های دیگری هم ذکر شده است.

وزارت خزانه داری آمریکا هنوز بیانیه ای برای توضیح درباره این فهرست منتشر نکرده است. اخبار تکمیلی به محض دریافت اعلام خواهد شد.روز جمعه خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی گزارش داده بود دولت آمریکا به دنبال تحریم دست کم 40 نفتکش خارجی به بهانه تجارت با ونزوئلا است.

این منابع حمل و نقل دریایی که با خبرگزاری رویترز گفتگو می کردند گفتند که تحریم های احتمالی علیه نفتکش های مختلف به زودی اعمال خواهد شد.این خبر پس از آن اعلام شد که پنج نفتکش ایران، بی توجه به قوانین تحریم های یک جانبه آمریکا برای تحویل سوخت به ونزوئلا وارد آب های این کشور شدند.

چند هفته پیش، پنج نفتکش فاکسون، فورچون، پتونیا، فارست و کلاول از تنگه جبل الطارق به مقصد آمریکای لاتین عبور کردند و به سمت ونزوئلا حرکت کردند.آمریکا این اقدام را نقض قوانین تحریم های یکجانبه خود علیه ایران و ونزوئلا می داند و گفته در حال بررسی گزینه های خود برای پاسخ به آن است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>