اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

واحدهای فعال صنفی آسیب دیده از کرونا در مهاباد درخواست خسارت کردند:
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: سه هزار و 218 فعال صنفی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا در این شهرستان برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

بارزان دانشمند روز دوشنبه  افزود: کسب و کارهای بهره مند از این تسهیلات شامل مراکز تولید و توزیع غذاهای آماده و رستوران ها، حمل و نقل عمومی، مراکز گردشگری و هتل ها، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، تولید و توزیع پوشاک، مرکز باشگاهی و مجتمع های ورزشی، آموزشگاه های رانندگی و آرایشگاه، تولید و توزیع صنایع دستی و توزیع آجیل است.

وی ادامه داد: در این تعداد صنف و کسب و کار، هم اکنون چهار هزار و 649 نفر شاغل بوده و برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام به ثبت نام کرده اند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد با اشاره به اینکه شرط اصلی پرداخت تسهیلات به این واحدها فعال بودن کارگاه ها و تعدیل نشدن نیروی کار است، اضافه کرد: نرخ سود تسهیلات پرداختی به این مشاغل، 12 درصد و مدت بازپرداخت با احتساب دوره تنفس 24 ماه از ابتدای مهر سالجاری است.

وی اظهار داشت: مبلغ تسهیلات برای واحدهای تعطیل شده اجباری مبلغ 16 میلیون تومان و برای واحدهای کسب وکار فعال تعطیل نشده به ازای هر فرد شاغل 12 میلیون تومان است.

دولت در راستای حمایت از کسب وکارهای خسارت دیده از کرونا تسهیلاتی اختصاص داده است که 14 رسته با 150 زیررسته شغلی اعم از کشاورزی، صنعت و خدمات و صنوف مختلف را شامل می شود.

مهاباد با 240 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>