اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

امکان انتقال ویروس کرونا از طریق تماس دست با عینک 
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برخی عادت به جابه جایی مداوم عینک روی صورت خود دارند این در حالی است که تماس دستان آلوده با عینک می تواند موجب انتقال ویروس کرونا شود.

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد دکتر علی اکبر صابر مقدم افزود: در شرایط کرونایی، زمینه انتقال ویروس به شکل های مختلف فراهم می شود که یکی از این راه ها تماس دستان آلوده با عینک و صورت است.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه عینک در نزدیک چشم قرار داشته و ارتباط بسیار با پوست دارد می تواند زمینه ساز انتقال بیماری کرونا از طریق چشم یا پوست صورت شود.

فلوشیپ انحرافات چشمی و جراح پلاستیک چشم گفت: عینک نزدیک چشم و سیستم تنفسی قرار دارد بنابراین تماس مکرر دست با عینک ضرورت ندارد و تا زمانی که از تمیز بودن دست اطمینان حاصل نکرده اید، به عینک خود دست نزنید.

وی افزود: برخی عادت دارند در طول روز بارها عینک خود را جابه جا کنند ولی در شرایط کرونایی این عادت را باید تغییر دهند تا زمینه انتقال ویروس به بدن فراهم نشود.

بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون 204 هزار و 952 نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده اند. این بیماری تاکنون جان 9 هزار و 623 نفر را در کشورمان گرفته است. همچنین تاکنون 163 هزار و 591 نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>