اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

در خمین برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کردند:
رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی خمین گفت: 2 هزار و 554 نفردر این شهرستان تا کنون برای دریافت تسهیلات خسارات ناشی از کرونا در سامانه ثبت نام کرده اند.

محمدرضا مختاری روز سه شنبه گفت: پس از ثبت نام متقاضییان در سامانه کارا دستگاه اجرایی پرونده را بررسی و پس از تایید به بانک عامل معرفی می کند و بانک درمدت یک هفته باید تسهیلات را پرداخت کند.

وی با بیان به اینکه 909 متقاضی دریافت بیمه بیکاری ناشی از بیماری کرونا در خمین در سامانه ثبت نام کردند، ادامه داد: از این تعداد 764 متقاضی در حوزه های صنعت، خدمات و کشاورزی برای دریافت بیمه بیکاری واقع تایید شدند.

مختاری اظهار داشت: 213 کارگر مشغول به کار در واحدهای صنعتی خمین در سه ماهه نخست امسال مشمول تعدیل و قطع رابطه شدند.

وی با اشاره به اشتغال دوباره 19 کارگر در خمین گفت: بیمه بیکاری برای 25 کارگر برقرار شد و 81 کارگر مشمول قطع مقرری شدند و 21 کارگر نیز برای دریافت خدمات بیمه تامین اجتماعی به این سازمان معرفی شدند.

کرونا، ویروس شایعی است که هرسال زمستان با علایم سرماخوردگی مشاهده می شد، اما از سال 2002 این ویروس جهش ژنتیکی داشته و ابتدا خود را با بیماری سارس، پس از آن مرس و در حال حاضر به شکل کووید 19 نشان داده که با دوره نهفتگی 2 تا 14 روز و با تظاهراتی نظیر تب بالا، سرفه، تنگی نفس، سردرد و گاهی با اسهال و استفراغ همراه است.

بر اساس اعلام سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 225 هزار و 205 نفر تا 9 تیر 99 در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 162 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 10 هزار و 670 نفر رسیده است.

خمین واقع در جنوب استان مرکزی زادگاه امام راحل است که با 105 هزار نفر جمعیت دارای بالاترین نرخ بیکاری در این استان پس از اراک است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>