اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

تمدید 2 ماهه بیمه نامه شخص ثالث برای مقابله با ویروس کرونا:
غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی در گفت وگو با خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین وضعیت صدور بیمه نامه شخص ثالث در کشور اظهار کرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور، بیمه مرکزی برای مقابله با این ویروس تصمیم گرفت تا در سطح شرکت های بیمه همه کسانی که صاحبان خودرو هستند و 15 اردیبهشت 99 بیمه نامه آن ها منقضی می شود، لزومی ندارد که به شرکت های بیمه ای مراجعه کنند.

او افزود: به همین دلیل شرکت های بیمه اجازه دارند بیمه نامه را به صورت غیر حضوری صادر کنند و اگر لازم بود بیمه نامه ها را به افراد بدهند، ولی افرادی که انقضای بیمه آن ها بعد از 15 اردیبهشت ماه است باید به شرکت های بیمه ای مراجعه کنند.

سلیمانی اظهار کرد: مقرر شد برای خودرو های سواری از ابتدای بهمن طرح بخشودگی جرائم بیمه در صورت صدور بیمه نامه در نظر گرفته شود که مهلت این افراد به پایان رسیده است، اما صاحبان موتورسیکلت ها سه ماه فرصت دارند تا نسبت به صدور بیمه نامه اقدام کنند و از بخشودگی جرائم بهره مند شوند.

این مقام مسئول گفت: خوشبختانه با هماهنگی شرکت های بیمه ای یک سوم کسانی که بیمه نامه نداشتند نسبت به دریافت بیمه خود اقدام کردند.

سلیمانی با اشاره به بیماران مبتلا به ویروس کرونا که تحت پوشش بیمه های تکمیلی بودند نیز گفت: افراد مبتلا می توانند اسناد خود را به بیمه های خود تحویل دهند و هزینه های بیماری خود را دریافت کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: هیچ یک از شرکت های بیمه ای حق ندارد که بیماری کرونا را جزو بیماری های صعب العلاج ندانند، به طور ویژه دستور داده ایم تا هزینه های این بیماری را برای دارندگان بیمه تکمیلی تأمین کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>