اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

 افزایش مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: زنگ خطر افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در مناطق مختلف استان خراسان رضوی جدی است.

استانداری خراسان رضوی روز چهارشنبه به نقل از سید حسن جعفری گزارش داد: استان خراسان رضوی با کمال تاسف همچنان در وضعیت قرمز به سر می برد و آمار بستری شدگان و فوتی ها در این استان سیر صعودی را طی می کند.

وی ادامه داد: این در حالی است که بر طبق گزارش‌های رسیده تعداد زیادی از کادر درمانی در استان خراسان رضوی به کرونا مبتلا شده اند که برخی از آنها به شهادت رسیده اند و برخی سیر درمانی را طی می کنند و تعداد باقی مانده در شرایط سختی مشغول خدمت به بیماران هستند.

وی از اهالی این استان خواست مراقبت های فردی و خانوادگی در پیشگیری از کرونا را جدی بگیرند چرا که هر چه بیشتر رعایت کنند نقش مهمی در کمک به کادر درمانی و مدافعان سلامت در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به بیماران خواهند داشت.

معاون استاندار خراسان رضوی از راه اندازی طرح مردم یاران در مقابله با کرونا خبر داد و گفت: در مرحله اول 150 نفر در قالب این طرح به کمک کادر درمانی آمده اند و افرادی که تمایل به مشارکت در کمک به کادر درمانی دارند می توانند به کمیته پیشگیری و پیگیری ستاد کرونای استان خراسان رضوی مراجعه کنند.

جعفری همچنین از راه اندازی نقاهتگاه در مشهد برای بیماران مبتلا به کرونا که شرایط لازم را نداشته و نیاز به طی کردن دوران قرنطیه دارند خبر داد.

وی اضافه کرد: نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در استان خراسان رضوی در اماکن مختلف و ادارات به جد دنبال می شود و از این به بعد با افراد خاطی برخوردهای شدیدتری صورت می گیرد.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: تاکنون 38 هزار بازدید در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در استان خراسان رضوی انجام شده است که در طی آنها چهار هزار و 600 نفر اخطار گرفته اند و 152 مکان مهر و موم شده است.

جعفری از شهردار مشهد خواست رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و مراکز حمل و نقل درون‌شهری را با جدیت مد نظر داشته باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>