اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

بیمه مسافرتی

انتقال پزشکی
در صورت بروز جراحات بدنی و یا بیماری ناگهانی (و یا قرنطینه اجباری) برای فرد بیمه شده، در مدت اعتبار قرارداد، شرکت بیمه گر متعهد به پذیرش و انتقال بیمه شده با نظارت پزشکی لازم به نزدیک ترین بیمارستان یا مراکز درمانی مجهز، در کوتاه ترین زمان ممکن و به هر طریق می باشد.

پرداخت هزینه پزشکی
پرداخت هزینه های پزشکی و بستری براساس نرخ ارز مندرج در بیمه نامه و با استناد به گواهی پزشکی مبنی بر نیاز فوری به درمان در مدت پوشش (بعد از کسر فرانشیز هزینه های پزشکی غیر بستری)، شامل ویزیت اولیه و هزینه های دارویی، جراحی های سرپایی، فیزیوتراپی، خدمات تصویربرداری و آزمایشگاهی و انتقال مصدومان و بیماران به مراکز پزشکی مربوطه ناشی از حوادث و هزینه های پزشکی ناشی از بستری و جراحی در بیمارستان و مراکز جراحی را پوشش می دهد.

پرداخت هزینه های غیرپزشکی

  • در صورتی که بیمه شده به دلیل حادثه یا بیماری های مندرج در بیمه نامه مسافرتی، در بیمارستان بستری شود و بر اساس نظر پزشک معالج و تایید پزشک معتمد بیمه گر به همراه نیاز داشته باشد، هزینه های متعارف رفت و برگشت یکی از بستگان درجه اول بیمه شده از کشور محل اقامت بیمه شده به محل بستری و نیز مخارج اقامت او پرداخت خواهد شد.
  • اگر بیمه گذار به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده (تا بستگان درجه دوم) خود ناچار به توقف سفر شود، در صورتی که شخص قادر به سفر با وسیله نقلیه شخصی خود و یا وسیله نقلیه ای که برای سفر اجاره شده است نباشد، بیمه گر هزینه سفر او را پرداخت خواهد نمود. بیمه گذار باید دلایل، اسناد یا گواهی هایی که موجب توقف سفر وی شده است (مانند گواهی فوت) را به شرکت بیمه گر ارائه نماید.
  • هزینه متعارف بازگشت غیرمنتظره بیمه شده به دلیل صدمات یا بیماری حاد پزشکی در صورتی که نتواند از بلیط برگشت استفاده نماید.
  • هزینه های لازم جهت تهیه مدارک مهم مسافرتی نظیر گذرنامه، گواهینامه رانندگی و یا مدارک کنسولی در صورت گم شدن مدارک مربوطه.

پرداخت هزینه های فوریت های دندانپزشکی
شرکت بیمه گر در صورت نیاز، هزینه های فوری دندانپزشکی را به بیمه گذار در خارج از کشور محل اقامت او تا سقف مبلغ مندرج در بیمه نامه و پس از کسر فرانشیز پرداخت خواهد نمود.این هزینه ها به معالجه صدمات ناشی از حوادث، دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان محدود می گردد و شامل هزینه های پروتز و یا پر کردن دندان نمی شود.

کمک رسانی حقوقی
بیمه گر در شرایطی که شخص طبق قوانین محلی تحت پیگرد قانونی مسئولیت مدنی ناشی از وارد آوردن خسارت تصادفی به شخص ثالث و یا نقض غیر عمدی قوانین حاکم بر کشور فوق قرار گیرد، هزینه های مربوط مراحل قضایی را سازماندهی و پرداخت خواهد نمود. این مزایا شامل خسارات ناشی از استفاده، نگهداری و یا در اختیار داشتن اتومبیل نمی گردد.

راهنمایی برای رفع مشکلات
در صورت گم شدن مدارک، بیمه گر موظف است در صورت گم شدن مدارک مهم مسافرت از جمله گذرنامه و ویزا راهنمایی های لازم را به بیمه شده ارائه نماید.

بازگرداندن کودکان بی سرپرست
هرگاه بیمه شده یا جسد وی به ایران منتقل شود، بیمه گر هزینه های متعارف جهت بازگرداندن افراد زیر 15 سال همراه فرد بیمه شده که در اثر این حادثه بی سرپرست مانده اند و قادر به سفر با وسیله نقلیه شخصی و یا وسیله نقلیه ای که در ابتدای سفر مورد استفاده قرار گرفته است نمی باشند را همراه با یک سرپرست (یک نفر از بستگان وی) به ایران پرداخت خواهد نمود.

تحویل دارو
در صورتی که پزشک معالج بیمه گذار دارویی را حتی پیش از سفر تجویز کرده باشد، در صورت نبودن دارو در محل اقامت بیمه گذار، بیمه گر هزینه های ارسال اضطراری دارو را پرداخت خواهد نمود.

بازگرداندن جسد متوفی
هزینه های متعارف مربوط به تهیه تابوت و انتقال جسد بیمه شده متوفی به نزدیکترین فرودگاه بین المللی محل اقامت وی در کشور مبداء یا محل اقامت (هزینه های برگزاری مراسم تشییع و تدفین در تعهد بیمه گر نمی باشد).

راهنمای پزشکی
بیمه گر موظف است اطلاعات مورد نیاز بیمه شده از قبیل نام و نشانی پزشکان متخصص، دندانپزشکان، داروخانه، بیمارستان و مراکز درمانی، آمبولانس و دیگر مراکز تخصصی جهت بیماران و مصدومان را در اختیار بیمه گذار قرار دهد و راهنمایی های لازم را ارائه کند. این راهنمایی به معنی تشخیص پزشکی نمی باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>