اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

خرما

صادرات خرما به روسیه:
در سال هالی اخیر و پس از تحریم های اتحادیه ی اروپا بر علیه روسیه فرصت های جدیدی پیش روی صادرکنندگان ایرانی قرار گرفت و صادرات خرما به روسیه را می توان یکی از مهم ترین آن ها بر شمرد.

پتانسیل های بازار صادرات خرما به روسیه:
روسیه با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 144 میلیون نفر جز قاره اروپا و یکی از کشورهای وابسته به واردات محصولات غذایی است که سالانه بسیاری از مواد غذایی مورد مصرف خود را از دیگر کشور ها وارد کرده و به مصرف می رساند.

بازار صادرات محصولات غذایی به روسیه بسیار پرطرفدار است. پس از اختلافات سیاسی اتحادیه اروپا و روسیه و تحریم های اتحادیه اروپا، این کشور مجبور شد برای تامین مواد غذایی مورد نیاز خود به سایر کشور اتکا کند. در حال حاضر بیشترین میزان واردات خود را از کشورهایی همچون چین، ترکیه، اسراییل و… انجام می دهد.

مصرف خرما در روسیه بسیار رواج داشته و از لحاظ آمار مصرف خرما در روسیه از میانگین جهانی بسیار بالاتر گزارش شده است و به همین دلیل صادرات خرما به روسیه از رونق بالایی برخوردار است.

خرما

با توجه به جمعیت 25 میلیونی مسلمانان روسیه بازار بالقوه ای برای خرما در این کشور وجود دارد و بازرگانان بسیاری به این نکته توجه داشته و از سالیان پیش در این بازار به فعالیت مشغول بوده اند.

صادرات خرما به روسیه جز فعالیت های رایج بازرگانان ایرانی بوده است و روسیه جز یکی از خریداران خرمای ایران است و سالانه مقادیر بالایی انواع خرمای ایران به روسیه صادر می شود.

مهم ترین انواع خرمای صادراتی ایران به روسیه می توان به خرمای مضافتی، خرمای پیارم و خرمای کبکاب نام برد. در این میان خرمای مجول دارای کمترین میزان صادرات خرما به روسیه می باشد.

در حال حاضر بیشترین میزان صادرات خرما به روسیه مربوط به خرمای مضافتی می باشد. خرمای زاهدی ایران نیز برای مصارف صنعتی و صنایع مشروب سازی به روسیه صادر شده که بیشترین میزان آن پس از صادرات به پاکستان و تغییر بسته بندی و یا برند به روسیه صادر می شود.

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>