اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو

پوشش پاراکلینیکی بیمه

بیمه تکمیلی پوشش های متنوعی دارد مثل بستری و جراحی، زایمان، رفع عیوب انکساری دو چشم، دندانپزشکی، نازایی، خدمات آزمایشگاهی و …

پوشش پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست؟
پوشش پاراکلینیکی مجموعه ای از خدمات درمانی است که برای تشخیص و یا درمان بیماری های مختلف استفاده می شوند.این پوشش معمولا در همه بیمه های تکمیلی چه گروهی و چه انفرادی وجود دارد و شامل موارد زیادی می شود مثل هزینه های سونوگرافی، ماموگرافی، اسکن، آندوسکوپی، ام آر آی، تست ورزش، تست آلرژی، نوار عضله، نوار عصب.

پوشش پاراکلینیکی در همه بیمه های تکمیلی گروهی وجود دارد اما میزان سقف آن به صورت توافقی بین شرکت بیمه و شرکت متقاضی تعیین می شود و به میزان حق بیمه ای که افراد می توانند پرداخت کنند بستگی دارد.در ادامه شرایط این پوشش را در بیمه تکمیلی انفرادی که در حال حاضر فقط سه شرکت تعاون، سامان و S.O.S آن را ارائه می کنند، بررسی خواهیم کرد.

پوشش پاراکلینیکی در بیمه سامان

پوشش پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی سامان به دو دسته پاراکلینیکی گروه 1 و پاراکلینیکی گروه 2 ارائه می شود که در جدول زیر سقف تعهدات و خدمات آن را در طرح های انفرادی بیمه سامان ذکر کرده ایم. 

پوشش پاراکلینیکی بیمه

پوشش پاراکلینیکی در بیمه تعاون

در طرح های انفرادی بیمه تکمیلی تعاون پوشش پاراکلینیکی طبق جدول زیر به سه دسته پاراکلینیکی گروه اول، پاراکلینیکی گروه دوم و پاراکلینیکی گروه سوم تقسیم می شود و سقف تعهد هریک از آن ها را در جدول زیر آورده ایم.

پوشش پاراکلینیکی بیمه

پوشش پاراکلینیکی در بیمه S.O.S

در بیمه تکمیلی انفرادی S.O.S هم این پوشش مطابق جدول زیر است: 

پوشش پاراکلینیکی بیمه

نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>