اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

خیار

صادرات خیار: 
همانطور که می دانید ایران یک کشور چهار فصل است و ما در ایران شرایط اقیمی و آب و هوایی خوبی برای تولید انواع خیار، میوه، صیفی جات و … داریم.

ظرفیت عالی صادرات خیار:
خیار از محصولاتی است که صادراتش از ایران در شرایط بسیار خوبی است و تولید آن در کشور زیاد می باشد و ظرفیت تولید بیشتر هم وجود دارد. خیار در ایران اکثرا به صورت گلخانه ای و بوته ای کشت می شود و همان طور که می دانید تولید خیار گلخانه‌ای در تمام ایام سال انجام می شود.

سالیانه در ایران 1٫5 میلیون تن تولید خیار داریم که این رقم خوبی است و به راحتی می توانیم نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تامین کنیم. اما باز هم ظرفیت زیادی برای تولید خیار داریم و در جهان کشورهای زیادی وارد کننده خیار هستند و ما با امکاناتی که داریم می توانیم تولید را بالا ببریم و صادرات بیشتری انجام دهیم.

مزیت دیگر خیار این است که در تمام ایام سال می توانید تولید کنید و شما با خیال راحت می توانید این محصول را برای صادرات انتخاب کنید. کشورهای دیگری هم هستند که تولید خیار زیادی دارند و ایران جز سه کشور اول تولید کننده خیار در جهان است.

کشور چین هم یکی از تولید کنندگان بزرگ خیار است که با تولید 5٫4 میلیون تن در سال اولین کشور تولید کننده خیار در جهان است و پس از آن ترکیه با 1٫754 میلیون تن در سال مقام دوم و ایران 1٫5 میلیون تن در سال سومین کشور می باشد.

کشورهای زیاد دیگری هم هستند که خیار تولید می کنند و آمریکا، اسپانیا، هلند و یونان هم از دیگر صادر کنندگان خیار می باشند و این نشان می دهد که این محصول از ظرفیت صادرات بالایی برخوردار است.

خیار

تولید خیار در ایران به اندازه کافی می باشد و فقط لازم است شما وارد تجارت این محصول شوید و از بابت کیفیت این محصول هم نگرانی نداشته باشید چرا که تولیدات داخلی از کیفیت خوبی برخوردار است.

کشورهای بسیاری تقاضای خیار را دارند که از جمله آنها آمریکا، آلمان، انگلیس، هلند، عراق، فرانسه، کانادا و … هستند.

با بررسی آمارهای تراکنش جهانی خیار متوجه می شویم که صادرات خیار از ایران دارای ظرفیت بسیار بالایی می باشد و طبق اطلاعاتی که ما کسب کرده ایم سالانه چهار میلیارد و پانصد و هفتاد و هفت میلیون دلار تراکنش خیار است.

طبق این آمار با توجه به اینکه تولید خیار در ایران به خوبی انجام می شود می توان صادرات خیار از ایران را گسترش داد، چرا که میزان تراکنش خیار از ایران 116 میلیون دلار است و تراکنش جهانی آن 5٫5 میلیارد دلار می باشد.

به شرطی تولید خیار را در ایران افزایش دهید که بخواهید ظرفیت صادراتی را بالا ببرید، ابتدا سعی کنید مشتری پیدا کرده و سپس تولید کنید چرا که تولید این محصول به راحتی انجام می شود.

خیار

کشورهای وارد کننده خیار از ایران:
صادرات خیار از ایران برای کشورهای حوزه cis، اروپا شرقی، اروپا غربی، عراق، روسیه و آذربایجان انجام می شود. پس از این موقعیت و محصول استفاده کنید و صادرات خیار را دست کم نگیرید.

در کنار خیار می توانید صادرات محصولات دیگری هم مثل انواع میوه و صیفی جات را هم داشته باشید.
در گذشته خیار فقط در ایام خاصی از سال در بازار وجود داشت، اما امروزه با کشت خیار به صورت گلخانه ای در تمام فصول سال در بازار وجود دارد و می تواند نیازهای بازار داخل و خارج را تامین کند.

خیار

بسته بندی مناسب صیفی جات و میوه ها:
عده ای از مردم سوال می پرسند که چطور می توانند صادرات خیار یا دیگر صیفی جات را انجام دهند چرا که نگران فاسد شدن محصولات هستند و برایشان سخت است که این محصول را برای صادرات انتخاب کنند.
یکی از بهترین بسته بندی ها کیسه های نانو است، که باعث می شود مدت زمان نگه داری و ماندگاری بیشتر شود.

برای صادرات این محصولات نحوه بسته بندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین کیفیت محصولات هم مهم هستند که از لحاظ کیفی در ایران هیچ مشکلی نداریم.

دوستان زیادی هستند که با بسته بندی های بسیار مناسبی که در کشور برای این محصولات انجام می شود صادرات را انجام می دهند و هیچ مشکلی تا به حال برای آنها به وجود نیامده است. پس با کیفیت بالای خیار در کشور و دارا بودن به روز ترین و بهترین بسته بندی در کشور به راحتی می توانیم در بازارهای جهانی مانور دهیم.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>