اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سس گوجه فرنگی

صادرات سس گوجه فرنگی:
یکی از رایج ترین محصولات صنعتی گوجه فرنگی، سس آن است که امروزه همراه با بیشتر غذاها، به ویژه فست فودها مصرف می شود. به دلیل محبوبیت و پرطرفدار بودن آن صادرات سس گوجه فرنگی می تواند محصول خوبی برای تاجرین باشد.

کچاپ نوعی سس است که معمولا از گوجه فرنگی رسیده تهیه می گردد. مواد اصلی تشکیل دهنده سس کچاپ، گوجه فرنگی، سرکه، شکر، نمک، فلفل، میخک و دارچین می باشد. البته گاهی از پیاز، کرفس و ادویه جات دیگر هم در تهیه سس کچاپ استفاده می کنند.

آمریکا بزرگ ترین صادرکننده سس کچاپ در جهان است. این کشور 326,159 هزار دلار صادرات سس گوجه فرنگی دارد و در بازار جهانی سهم 18 درصدی دارد.

کشورهای هلند، ایتالیا، آلمان و لهستان در رتبه های بعدی قرار دارند. در بخش واردات سس گوجه فرنگی کشورهای فرانسه، انگلیس و آلمان رتبه های یک تا سه را دارند.

سس گوجه فرنگی

نرخ رشد کشور های وارد کننده:
بازار آمریکا دارای بیشترین رشد مثبت در یک و پنج سال اخیر است. هلند، مکزیک و امارات در رتبه های بعدی قرار دارند.

کشورهای آلمان، انگلیس، سوئیس و بلژیک دارای رشد مثبت یک ساله در واردات سس کچاپ بوده اند.

بسته بندی سس گوجه فرنگی:
بسته بندی در سس گوجه فرنگی و زیبایی بسته بندی تأثیر مثبتی در کیفیت فروش محصولات ایفا می کند. به کار بردن خلاقیت و نوآوری در بسته بندی در کنار کیفیت بالا می تواند توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

عموما دستگاههای بسته بندی از خارج از کشور وارد می شوند. دستگاههای بسته بندی، بنا به نیاز مشتریان قادر است که حجم مورد نیاز را اندازه گیری و بسته بندی نماید.

بازار صادراتی سس گوجه فرنگی در عراق، ترکمنستان و افغانستان اشباع شده است و صادرات به این کشورها نمی تواند سود مورد نظر تاجرین را داشته باشد.

در مقابل کشورهای امارات، چین، قطر، عمان، کویت و ترکیه بازاری با پتانسیل بالا برای صادرات سس کچاپ را دارا هستند.

در شرق اروپا و آسیای مرکزی کشورهای آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، روسیه، قزاقستان، تاجیکستان و ازبکستان با توجه به روابط خوب و فاصله ی نزدیکی که با ایران دارند می تواند مقصد صادراتی مناسبی از کشور باشند.

بیشترین ظرفیت و پتانسیل صادراتی برای صادرات این محصول با توجه به ظرفیت بازار و روابط تجاری آسان را کشورها امارات، چین و قطر دارا هستند.

ایران نزدیکترین ارتباط صادراتی را با ارمنستان دارد. بازار استرالیا بیشترین ظرفیت تقاضا را برای صادرات سس گوجه فرنگی دارد.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>