اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات سیب زمینی:
سیب زمینی انواع مختلفی دارد که می توان آن را در هفت بخش دسته بندی کرد. از انواع مختلف سیب زمینی ها می توان به سفید و زرد و قرمز و چند رنگی اشاره نمود. این سیب زمینی ها از نظر رنگ و شکل و فرم دارای تنوع هستند.

محصول سیب زمینی به دو شکل خام و فرآوری شده و یخ زده قابل صادرات به بازارهای جهانی است. در ایران سیب زمینی ها معمولا به شکل خام صادر می شوند و یکی از راه های ارز آوری هستند.

کشور هایی مثل هلند، آمریکا و بلغارستان بزرگ ترین صادر کننده های زمینی به شمار می روند. اگر به دنبال صادرات سیب زمینی هستید، باید مراحل صادرات سیب زمینی را به خوبی بیاموزید تا بتوانید در بازارهای جهانی و در میان سایر رقبای صادر کننده سیب زمینی به درآمد خوبی دست پیدا کنید. یکی از بازار های هدف برای صادرات سیب زمینی کشور عراق است.

سیب زمینی

مهم ترین نکات مراحل صادرات سیب زمینی:
یکی از راه های پر سود کسب درآمد، صادرات سیب زمینی است که شرط موفقیت در آن این است که مراحل صادرات سیب زمینی را به خوبی بیاموزید. سیب زمینی می تواند به صورت منجمد و پخته شده و یا سرخ شده نیز صادر شود که یکی از منابع درآمد کشور های صادر کننده سیب زمینی به حساب می آید.

در فراگیری مراحل صادرات سیب زمینی این نکته را باید حتماً فرا بگیرید که کشورهایی وجود دارند که در سال های اخیر بیشترین رشد صادرات سیب زمینی را داشته اند.

این کشورها به ترتیب ایران، اسپانیا، لهستان و انگلستان هستند. همچنین کشورهایی نیز هستند که رشد منفی در صادرات سیب زمینی داشته اند. این کشورها عبارتند از آرژانتین، نیوزیلند و روسیه.

سیب زمینی

صادرات سیب زمینی:
بعد از تولید سیب زمینی، باید از اتاق بازرگانی کارت بازرگانی دریافت کنید. همچنین باید بازار هدف و شیوه‌ی بازار یابی برای کالای خود را فرا بگیرید. مسائل حقوقی برای صادرات کالا را بیاموزید و بر قوانین تجاری حاکم در کشور های هدف مسلط شوید.

از دیگر مراحل صادرات سیب زمینی نحوه ی ارسال کالا ها به بنادر و چگونگی اخذ مجوز های بهداشتی است. باید چگونگی دریافت ضمانت نامه های بانکی را بیاموزید تا برای دریافت وجه خود دچار مشکل نشوید.

عوارض گمرکی و نحوه ی محاسبه آن یکی دیگر از مراحل صادرات سیب زمینی است. همچنین باید فرمول محاسبه ی قیمت نهایی کالا برای فروش کالا به خریداران خارجی را نیز به خوبی فرا بگیرید. با آموختن مراحل صادرات سیب زمینی، می توانید صادرات موفقی را تجربه کنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>