اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

یراق

صادرات یراق به عراق:
یراق درمعنای لغوی به معنای ذوب کردن فلز می باشد. در زمان های قدیم و عصر کهن با ذوب فلز و با استفاده از قالب های خاص اشکال متنوعی شناخته می شد.

از جمله این اشکال می توان به زره، شمشیر، نیزه، کلاه خود و یا حتی زین اسب اشاره کرد. امروزه یراق به کلیه ابزار فلزی در دسترس گفته می شود.

صنعت یراق دسته بندی و طبقه بندی های مختلفی دارد که مهم ترین انها شامل درب، کابینت، قفل، کلید و غیره اشاره کرد. تولیدکنندگان کشور ما در صنعت یراق سازی امروزه پیشرفت های شگفتی داشتند و محصولات آنها علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی نیز مشتری های خود را دارند و از جمله بازارهای خارجی می توان به کشور عراق و صادرات یراق به عراق اشاره کرد.

کشور عراق به سبب همسایگی با کشور ایران و همچنین موقعیت جغرافیایی خود که میان قاره های اسیا، اروپا و افریقا قرار دارد به لحاظ تجارت دارای اهمیت زیادی می باشد.

این کشور یک کشور وارد کننده است از این رو فرصت مناسبی است تا تولیدکنندگان و صادرکنندگان داخلی ما بتوانند محصولات خود را در بازارهای این کشور عرضه کنند.

یراق

از جمله بازارها و صادرات مهم می توان به صادرات یراق به عراق اشاره کرد. تولییدکنندگان یراق می توانند محصولات خود را به سهولت از طریق مرزهای زمینی و هوایی به کشور عراق وارد کرده و نمایندگی های فروش یراق را در بازارهای این کشور فعال کنند.

تحریم های بی سابقه علیه کشور ایران و عدم استقبال بازارهای جهانی از کالاهای ایرانی به دلیل این تحریم ها سبب شده که بازارهای عراق که از این تحریم ها پیروی نمی کنند استقبال چشمگیری از کالاهای ایرانی کنند و صادرات یراق به عراق در صدر کالاهای صادراتی به این کشور قرار بگیرد.

باتوجه به موقعیت کشور عراق از جمله جنگ ها و درگیری هایی که در این کشور بوده توسعه و ساخت و ساز در این کشور در رتبه نخست برنامه های داخلی آن قرار گرفته و این مهم مرهون تامین مواد اولیه و ابزارلات ساخت ساز می باشد از این رو این بهترین موقعیت برای فروش و صادرات کالا به این کشور می‌باشد و صادرات یراق به کشورعراق می تواند افزایش چشمگیری پیدا کند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>