اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کالاهای صادراتی ایران به آلمان:
آلمان یکی از شرکای مهم کشور ایران در حوزه ی تجارت می باشد. صادرات با کشور آلمان برای کشور ما دارای مزایای بسیاری خواهد بود. کالاهای صادراتی ایران به آلمان، شامل انواع بسیار زیادی هستند
کشور آلمان یک کشور صنعتی می باشد که مردم آن بیشتر در این زمینه تخصص و کارآیی خواهند داشت. محصولات کشاورزی در این کشور رشد بسیار زیادی از نظر اقتصادی نخواهد داشت.

کالاهای صادراتی ایران به آلمان دارای دسته بندی های بسیار زیادی می باشند که اغلب آنها محصولات کشاورزی و دامی می باشند.

صادرات انواع کالاها از ایران به آلمان هر ساله از درصد بالایی بهره مند می شود. این افزایش سبب رشد اقتصادی کشور و همچنین ارز آوری مناسب برای کشور خواهد شد.

خشکبار

انواع خشکبار از کالاهای صادراتی ایران به آلمان:
یکی از پرطرفدارترین کالاها برای صادرات خشکبار در ایران می باشد. استفاده از خشکبارها در تمامی سطح جهان، طرفداران خاص خود را خواهد داشت. در کشور آلمان نیز استفاده از برخی خشکبارها، که در بازارهای ایران به فروش می رسند، از بازار داغی بهره مند خواهند بود. انواع مغز پسته در این کشور بسیار پرطرفدار است.

خلال مغز پسته، مغز پسته تازه، مغز پسته خام، پسته های با پوست و برخی دیگر، بسیار پرطرفدار خواهند بود. برخی دیگر از خشکبارها مانند انواع کشمش ها البته، کشمش های بدون هسته از صادرات بسیار بالایی برای کشور آلمان برخوردار خواهند بود.

خرما

خرماهای مضافتی نیز از جمله کالاهای صادراتی ایران به آلمان به شمار می آیند. افراد می توانند با صادرات زعفران نیز صادرات در کشور را در نقطه ی بسیار بالایی قرار دهند. انواع بسیار زیادی از کالاها وجود دارند که به راحتی به کشور آلمان صادر می شوند. مقدار برخی از کالاهای صادر شده بسیار زیاد و مقدار برخی دیگر بسیار کم خواهد بود.

گل زینتی

انواعی از کالاهای صادراتی ایران به آلمان:
همانطور که ذکر شد کالاهایی که از ایران به مقصد آلمان روانه می شوند، از انواع بسیار زیادی برخوردار هستند. انواع گل های خشک شده ی محمدی و برخی دیگر، استفاده از شاخه و برگ های گلهای زینتی برای استفاده در تزیینات، استفاده از شکمبه ها، روده ها و بادکنک حیوانات خصوصا انواع ماهی ها، مشتقات خونی، برخی از مواد لبنی شامل دوغ، خامه و برخی دیگر، برخی از انواع کفپوش ها برای مکان های مختلف و نیز از متریال های باکیفیت و مختلف، گندم، جو و …نمونه هایی از کالاهای صادراتی از ایران به مقصد آلمان می باشند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>