اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ورج (Verge) بزرگ ترین دستاورد تکنولوژیکی بیتکوین، بلاکچین، یک دفترکل توزیع شده بود که برای هر کسی که از آن استفاده می کرد، ناشناخته بود. بلاکچین شما را ناشناس نگه می دارد، چون هیچ کس نمی داند صاحب آدرس بیتکوین چه کسی است. اما بیتکوین خصوصی نیست. وقتی به شبکه بیتکوین ملحق می شوید، با روش همتا به همتا به چند گره دیگر متصل می شوید، و آدرس IP شما می تواند توسط آن نودها که مستقیما به آن متصل هستید دیده شود. البته دیدن آدرس IP شما به این معنی است که دیگران نمی دانند صاحب آدرس بیتکوین چه کسی است اما می توانند ببینند که شما به شبکه متصل هستید.

Verge هم درست مانند بیتکوین است فقط با کمی پیشرفت. Verge دارای زمان 30 ثانیه برای تولید بلوک، در مقایسه با 10 دقیقه برای بیتکوین است، و می تواند تا 100 تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند (در مقایسه با 7 تراکنش برای بیتکوین). همچنین، Verge از چندین الگوریتم proof of work مختلف پشتیبانی می کند، که برخی از آنها در پردازنده ها، بعضی در GPU ها و برخی در تراشه های ASIC کار می کنند و این بدین معنی است که هر کسی می تواند Verge را در هر سطحی استخراج کند. در نهایت مقدار عرضه کل در مقایسه با 21 میلیون بیت کوین، 16.5 میلیارد سکه در گردش است. این افزایش عمدی برای حفظ قیمت سکه است تا کاربر را بیشتر جذب کند، که ممکن است سکه هایی را که هزاران دلار قیمت گذاری می کنند، بخرد.

بهبود حریم خصوصی
هر بار که به شبکه وصل می شوید، این کار را توسط TOR انجام می دهید. (TOR (the onion router یک شبکه جهانی از سرورها است که به مردم اجازه می دهد به صورت ناشناس در اینترنت بگردند. وقتی از طریق TOR اینترنت را مرور می کنید، درخواست شما بین چند سرور مختلف بازتاب می شود، هر یک از آن ها منبع اصلی درخواست را پنهان می کنند. هیچ راهی برای کسی خارج از شبکه TOR وجود ندارد تا بداند درخواست در اصل از کجا آمده است، بنابراین نمی تواند شما را ردیابی کند.

نقشه مسیر- پروتکل Wraith (روح)
نقطه عطف اصلی بعدی برای verge، پروتکل روح نامیده می شود. Wraith به طور قابل توجهی حریم خصوصی ارائه شده توسط ارز را با انجام معاملات عمومی یا خصوصی، افزایش می دهد. وقتی که پروتکل Wraith در یک کیف پول قرار می گیرد، به طور خودکار آدرس های «پنهانی» را ایجاد می کند، که قبلا یکبار استفاده شده و به آدرس اصلی verge شما متصل نخواهد شد.

قراردادهای هوشمند
Verge در نظر دارد تا قراردادهای هوشمند را از طریق یک RSK انجام دهد. قراردادهای هوشمند در یک زنجیره جانبی برای رسیدن به verge عمل خواهند کرد، به این معنی که اجرای قراردادهای هوشمند به طور مستقل از شبکه verge عمل می کند، اما هنوز به بلاکچین شبکه verge برای حل و فصل حساب ها متکی است.

حرف آخر
در حالت فعلی خود verge به اندازه Monero خصوصی نیست، که در حال حاضر معاملات را به صورت خودکار پنهان می کند. با این حال، پروتکل روح verge را به آن نزدیک خواهد کرد. verge سریع تر است و هزینه های معاملاتی بسیار کمتری نسبت به Monero دارد. با افزودن قرارداد هوشمند، می توان گفت از ارزهای مشابه خود پیشی خواهد گرفت.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>