اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

کمترین نرخ مالیات

افراد سراسر دنیا به طور ذاتی با پرداخت مالیات از درآمد خود مشکل دارند و تمایلی به انجام این کار ندارند. برخی از کشور ها به افراد جامعه این امکان را داده اند که زندگی لوکس و بدون پرداخت مالیات بر درآمد داشته باشند.

در ادامه این مطلب، کشور هایی که کم ترین نرخ مالیات بر درآمد را دارند معرفی می کنیم. علت این امر، بالا بردن و بهبود سطح کیفیت زندگی افراد می باشد.

کمترین نرخ مالیات بر درآمد کشور ها

همان طور که در بالا گفته شد، افراد زیادی هستند که تمایلی به پرداخت بخش اعظمی از درآمد خود را به عنوان مالیات ندارند. این موضوع باعث حذف یا کاهش مالیات بر درآمد دریافتی در برخی از کشور ها شده است.

اداره کشور هایی که مالیات بر درآمد صفر دارند

بحث مورد نظر در این جا این است که کشور هایی که مالیات بر درآمد آنها صفر است، چگونه به حیات خود ادامه می دهند.برای حل این موضوع، به سراغ منابع درآمد جایگزین می روند که میزان بالایی از درآمد کشور را به خود اختصاص داده اند. منابعی هم چون:

 • حوزه های گردشگری
 • تولید نفت
 • تولید مواد معدنی

نرخ مالیات بر درآمد آلاسکا

دولت آلاسکا 90% درآمدش را از صنعت نفت و گاز کسب می کند و به این ترتیب دارای نرخ مالیات بر درآمد 0% است. کشور های نفت ­خیزی هم چون عمان و قطر نیز در همین رده قرار دارند.کشور هایی همچون باهاما یا مالدیو به دلیل درآمد کافی دولت از بخش صنعت گردشگری برای تامین بودجه دولت، از نیاز به مالیات بر درآمد ساکنان مبرا هستند.

نرخ مالیات بر درآمد امارات متحده عربی

در امارات متحده عربی مالیات بر درآمد 0% است و قیمت یک قوطی کوکاکولا حدود 0.83 دلار آمریکا می باشد.بسیاری از کشور های نفت خیز خاورمیانه پرداخت مالیات را به شهروندانشان تحمیل نمی کنند.

از نظر زندگی عمومی، امارات متحده عربی یکی از فرهنگی ترین جوامع منطقه است. در نتیجه در این کشور گزینه های تفریح، سرگرمی و غذایی فراوانی وجود دارد که در اغلب آنها اکثریت جامعه خیلی راحت به زبان انگلیسی صحبت می کنند.البته افرادی که تصور می کنند می توانند امارات متحده عربی را به عنوان خانه ای بدون پرداخت مالیات انتخاب کنند، باید به برخی نکات مرتبط با سبک زندگی و قوانین سخت گیرانه ای که در موردشان وجود دارد و همچنین شرایط بد آب و هوایی این منطقه، توجه داشته باشند.

برخی از قوانین امارات متحده عربی

 • امارات متحده عربی جامعه ای نسبتا اهل مدارا دارد که به زندگی خصوصی افراد احترام می گذارد تا زمانی که توجهات عمومی را به خود جلب نکرده یا موجبات مزاحمت برای سایرین ایجاد نشود.
 • کشور امارات کشوری عربی محسوب می شود و مسلمان است و به همین سبب قوانین اسلامی در این منطقه حاکم است. اما به خاطر جذب توریست و درآمد حاصل نسبت به بعضی قوانین سهل انگاری می شود. اما با این وجود کشوری کاملا مسلمان است و همچنین مردم محلی این کشور به قوانین اسلامی پایبند هستند.
 • اجاره بهای مسکن در گذشته در این کشور فوق العاده گران بود اما بعد از اینکه رکود اقتصادی جهانی سال 2008 پدید آمد این مقدار بسیار کمتر شد.
 • همچنین یک از سختی های زندگی در این کشور شرایط بد آب و هوایی می باشد، همان طور که می دانید امارات کشوری کویری و دارای آب و هوای بد می باشد به طوری که مسئولین این کشور در صدد هستند با ساخت کوه مصنوعی آب و هوای این کشور را بهبود بخشند.

نرخ مالیات بر درآمد صحرای غربی

در صحرای غربی نرخ مالیات 0% می باشد و نرخ یک قوطی کوکاکولا که فروشش قانونی نیست که می توان آن را با قیمت 0.70 - 0.30 دلار آمریکا از مراکش قاچاق کرد.این کشور، کشوری عاری از مالیات، لزوما دارای هتل ها، نماد ها و سواحل لوکس، نیست. صحرای غربی منطقه مورد مناقشه شمال غربی آفریقاست که درست در همسایگی مراکش و الجزایر قرار دارد.

این منطقه بیش از چهل سال است که مورد جنگ و اشغال قرار گرفته است، به این معنی که جمعیت صحرای غربی برای در امان ماندن از بمباران ها اغلب در اردوگاه های پناهندگی زندگی می کنند.این وضعیت وخیم زمانی بهتر درک می شود که بدانید مراکش دیوار ماسه ای بلند در فاصله بیش از 2700 کیلومتری بیابان، در بخش شمالی این منطقه را اشغال کرده و طولانی ترین میدان مین جهان را در آن ایجاد کرده است.

این منطقه نمونه بسیار خوبی برای اثبات این مسئله است که کشور هایی با نرخ مالیات بر درآمد پائین لزوما کشور های مناسبی برای زندگی نیستند.

برخی از ویژگی های صحرای غربی

 • وضعیت بدون اخذ مالیات بر درآمد در صحرای غربی ناشی از اختلافات ارضی حاکم بر این منطقه است.
 • این مرکز، نقاط گردشگری کافی نداشته و منابع طبیعی اندکی دارد.
 • این منطقه، یک منطقه جنگی نیست، بلکه سیستم قانونی ناپایداری دارد که متعاقبا منجر به سرمایه گذاری های ناپایدار می شود.

نرخ مالیات بر درآمد برمودا

در برمودا، نرخ مالیات 0% و قیمت یک قوطی کوکاکولا حدودا 3.45 دلار آمریکا می باشد.در برمودا، تیم اوراکل USA، ثروتمند ترین تیم قایق رانی جهانی با حمایت و سرمایه گذاری تاجر میلیاردر لری الیسون در برمودار فعالیت می کند، این خود می تواند نشان از ثروت بیکران این منطقه در حوزه کارائیب باشد.

زمانی که صحبت از مناطق امن مالیاتی می شود، برمودا جز گزینه های لوکس و بکر است. اما دارای نقطه ضعف نیز می باشد.به دلیل انزوای نسبی این منطقه از سواحل شرقی ایالات متحده، هزینه های زندگی در آن نجومی است. اغلب کسانی که در منطقه برمودا ساکن هستند، تمایل به داشتن شیوه زندگی مجلل دارند و دارای مشاغل پر درآمدی هستند.

اما باز هم هزینه های زندگی حتی برای چنین افرادی بالا است. مخارج زندگی در برمودا تقریبا چهار برابر ایالات متحده و برابر انگلستان یا کانادا است.

ویژگی های برمودا

 • برمودا نسبت به سایر جزایر کارائیب بسیار توسعه یافته است.
 • از جمله امکانات این منطقه شامل دسترسی عالی به راه ها، سیستم های حمل و نقل عمومی و رستوران های بسیار سطح بالا است.
 • برخورداری از جامعه متنوع و جالب مهاجران.
 • نظر سنجی بین المللی بانک HSBC، برمودار را به عنوان دومین کشور دارای روابط دوستانه پس از کانادا رتبه بندی می کند.
 • خدمات غذاخواری و رستوران ها گران است.
 • مالیات بر درآمد اخذ نمی شود، اما مالیات غیر مستقیم وجود دارد.
 • شن های صورتی، ماسه های سفید، آب های کریستالی و سبک زندگی بروز، از جمله ویژگی های این جزیره انگلستان است.
 • بخش بزرگی مالی در این کشور برای حمایت از کارگران وجود دارد.

نرخ مالیات بر درآمد سومالی

در سومالی، نرخ مالیات 0% و قیمت یک قوطی کوکاکولا تقریبا 0.61 دلار آمریکا می باشد.سومالی نمونه بارز یک منطقه امن مالیاتی است که البته اسطوره معمول زندگی به سبک شرافت مندانه در کنار سواحل را زیر سوال می برد.این منطقه به لطف دهه ها جنگ داخلی، جنایت، قتل، آدم ربایی و نا آرامی های عمومی، یکی از کم درآمد ترین کشور های جهان به شمار می رود.

دولت این کشور تاکنون نتوانسته این مشکلات را مهار کند و از به همین دلیل است که سیستمی هم برای اخذ مالیات بر درآمد وجود ندارد.سومالی کشوری آشفته است که هیچ درآمدی ناشی از صنعت گردشگری یا سرمایه گذاری های خارجی ندارد.

ویژگی های کلی سومالی

 • هرجیسا، پایتخت سومالی لند با جمعیت 760/000 نفر، یکی از امن ترین مکان های این کشور است.
 • مردم محلی برخورد بسیار و استقبال کننده از خارجی ها دارند اما همچنان واقعیت تهدیدات خشونت آمیز علیه بیگانگان مطرح است.
 • جاده ها توسعه نیافته اند و اغلب بدون علائم راهنمایی و رانندگی هستند.
 • مردان اجازه پوشیدن شلوارک یا لباس های آستین کوتاه ندارند. زنان نیز باید لباس های بلند یا دامن به تن داشته باشند.
 • جز بازار شهر و بازار شتر ها، جاذبه ­های گردشگری در هرجیسا بسیار معدود است.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
عالی:
عالی
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>