اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تجارت شیشه و دلیل افزایش صادرات شیشه:
تجارت شیشه مصارف متعددی از جمله استفاده در قفسه ها، میز ها، ایستگاه های اتوبوس، شیشه های دوجداره، شیشه های تلقی و شیشه های ضدگلوله دارد.

تولیدات شیشه 35 درصد بیش از نیاز داخلی است، که نیاز به صادرات دارد تا کار متوقف نشود.

شیشه

صنایع شیشه همواره سهم 4 درصدی را در توسعه اقتصاد دارد و باید صادرات در این حوزه را توسعه دهیم که رمز بقای تولید شیشه فقط صادرات آن است.

حدود 9 کارخانه شیشه فلوت در شهر های مختلف ایران از جمله ساوه، مراغه، قزوین، یزد، آذربایجان و مشهد فعالیت می کنند.

مصارف شیشه تنها منحصر به ساختمان سازی نیست.شیشه مصارف متعددی از جمله: استفاده در قفسه‌ها، میز ها، ایستگاه های اتوبوس، شیشه های دوجداره، شیشه های تلقی و شیشه های ضدگلوله دارد.

آیا می دانید حدود یک سوم تولیدات شیشه در ایران صادر می شود؟

تجارت شیشه در ایران:
یکی از مواردی که توانسته میزان رقابت پذیری تولیدکنندگان ایرانی در صنعت شیشه را افزایش دهد آن ها را قادر به تولید شیشه های با کیفیت بالا نماید.

دستیابی به فناوری استفاده از پوشش های چندمنظوره جذب و ذخیره گرما است که در حال حاضر در 15 نقطه از کشور، تولید و تجاری سازی شده و به کشورهای مختلف در چهار قاره آفریقا، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی و آسیا صادر می گردد.

دلایل دیگر افزایش صادرات شیشه و آینه در ایران، می توان به هزینه های تولید پایین تر در مقایسه با دیگر کشورها و به ویژه اروپا اشاره نمود که در نهایت به قیمت تمام شده کمتر محصولات در بازار جهانی انجامیده است.

دلیل مهم دیگر افزایش صادرات داشتن تکنولوژی فلوت که آخرین تکنولوژی صنعت شیشه است. در حال حاضر به 31 کشور جهان همچون ترکیه، هند، عراق، ایتالیا و برخی از کشورهای اروپایی صادرات شیشه داریم.

اما عمده صادرات شیشه ایران به کشورهای همسایه است. یکی از کلیدی ترین بازارهای هدف ایران برای صادرات محصولات شیشه و آینه، کشور هند و ترکیه است.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>