اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

خوراک دام و طیور

صادرات خوراک دام و طیور:
برای امر صادرات خوراک دام و طیور کشورهای عمان و قطر جزو بهترین مشتری تجار ایرانی خواهند بود. زیرا با این کشورها روابط سیاسی و اقتصادی بسیار خوبی داریم.

صادرات خوراک دام (علوفه و یونجه):
آیا تجارت خوراک دام و طیور تجارت مناسبی است و این محصولات بازار مناسبی در جهان دارند و گزینه خوبی برای صادرات به حساب می آیند یا خیر؟

خوراک دام

آمار صادرات جهانی خوراک دام و طیور:
خوراک دام مثل علوفه، یونجه، ذرت، گندم، جو، کنسانتره، سبوس و غیره و خوراک طیور هم مانند کنجاله ذرت، دانه مرغ و کنسانتره می باشند.

صادرات گسترده علوفه و یونجه به قطر و عمان:
کشورهای خاورمیانه که خوراک دام و طیور را به میزان بالایی وارد می کنند شامل کویت، امارات، عربستان، قطر و عمان می باشند.

طبق آمار، قطر و عمان بیشترین متقاضیان محصول خوراک دام و طیور هستند و از بین این محصولات علوفه و یونجه بیشترین آمار صادرات از ایران و واردات در این کشورها را دارد.

قطر و عمان به علت شرایط جغرافیایی که دارند و مرز آبی که بین ایران و این کشورها وجود دارد، تمایل زیادی دارند که محصول خودشان را از کشور ما وارد کنند علاوه بر آن رابطه خوب سیاسی ایران با قطر و عمان این مورد را دو چندان می کند.

ما از طریق مرزی که در شهر سریک و بندری که در این شهر وجود دارد می توانیم با این کشورها از طریق دریا ارتباط داشته باشیم و کالای خودمان را برای آنها صادرات کنیم.

خوراک طیور

دلیل تمایل قطر و عمان به خرید از ایران:
این دو کشور به دو علت تمایل دارند که محصول خودشان را از کشور ما خریداری کنند. اولاً به علت روابط مناسب سیاسی ایران با عمان و قطر این دو کشور و تمایل دارند که خرید و واردات خودشان را از کشور ما انجام دهند و دوم به علت موقعیت مناسب جغرافیایی و مرز آبی که بین ما و این کشورها وجود دارد و این باعث می شود که هزینه های حمل و نقل و زمان رسیدن بار به این کشورها کمتر شود.

دلیل واردات علوفه و یونجه در کشورهای عمان و قطر:
کشورهای قطر و عمان کشورهایی هستند که منابع طبیعی نفت و گاز دارند اما زمین های مناسب کشاورزی برای تولید این محصولات را ندارند و از طرفی هم آب و هوای گرم و خشک آن ها و کمبود آب در این کشورها باعث شده است که نتوانند به تولید خودشان اکتفا کنند پس ناچار هستند که این محصولات را از کشورهای دیگری وارد کنند.

خوراک دام و طیور

استفاده از موقعیت های مناسب صادرات در ایران:
با توجه به اینکه کشورهای قطر و عمان کشورهای ثروتمندی به حساب می آیند اما توانایی تولید این محصولات را ندارند پس موقعیت بسیار مناسبی برای ما است تا محصولات ما خودمان را به این کشورها ارائه کنیم و بتوانیم ارز آوری خوبی برای کشورمان داشته باشیم.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>