اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

فروسیلیس

بازاریابی و صادرات فروسیلیس
سهم صادرات فروسیلیس با کد تعرفه 720221 در بازار جهانی بیش از 3 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر کنند ان چین روسیه مالزی هستند. رشد صادرات فروسیلیس در 3 سال اخیر بیش از 70 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

فروسیلیس

معرفی فروسیلیس
فروسیلیس Ferro-silicon به عنوان یک فروآلیاژ مورد استقبال قرار گرفته است. فروسیلیس یکی ازانواع فروآلیاژ ها، حاوی 60-80 درصد وزنی سیلیکون می باشد. این آلیاژ حاصل احیای سیلیکون از سنگ سیلیس و یا ماسه سیلیسی در بستری ازمذاب فولاد می باشد فروسیلیس با مقدار سیلیسیوم بالای 50% درکوره های قوس الکتریک ودر مقادیرکمتراز 20% درکوره های بلندتولید می گردد.درصد سیلیکون درفروسیلیس به طورمعمول75درصدی می باشد و این گریدها معمولا"دارای2درصد ناخالصی آلومینیوم وکلسیم می باشد. فروسیلیس به عنوان منبع سیلیکون درمذاب و برای احیای فلزات ازاکسیدهای آن ها وهمچنین برای جلوگیری از اکسیداسیون فولاد و آلیاژهای فولادی به کار میرود.فروسیلیس همچنین جهت جلوگیری ازخوردگی وافزایش مقاومت دردمای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین استفاده از فروسیلیس در فروسیلیس ها باعث بالا رفتن سرعت کاربید سازی می گردد.

فروسیلیس

بازاریابی بین المللی فروسیلیس صادراتی
بازاریابی فروسیلیس صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از شرکت های تولیدی ابزار صنعتی در سراسر جهان متمرکز شده است.
بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد. برای صادرات فروسیلیس در جهان شرکت ها مستقیما با شرکت های تولیدی ظروف فروسیلیسی و ابزاالات ساختمانی و صنعتی وارد مذاکره می شوند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اثر بازاریابی دیجیتال در صادرات مراجعه کنید.
شما می توانید با استفاده از خدمات ماهان همزمان از بازارایابی دیجیتال و سنتی برای بازارایابی و فروش محصول خود استفاده کنید.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>