اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات نارنج:
سهم صادرات نارنج پیوندی با کد تعرفه 080590 در بازار جهانی بیش از یکصد میلیون دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن پاکستان، امریکا و هلند هستند.

نارنج

رشد صادرات نارنج پیوندی در 5 سال اخیر بیش از 8 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند. اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

نارنج

معرفی نارنج:
نارنج، Bitter Orange میوه ای از گروه مرکبات و پایه بسیار خوبی جهت پیوند شاخه های نارنگی و یا پرتقال است. نارنج درختی بزرگ و زیبا با برگهایی بزرگ تر و خوشبوتر از برگهای درخت لیمو است. شکوفه های آن که بسیار معطر می باشد بهارنارنج نامیده می شود.

در بعضی مناطق در تمام فصول سال می توان میوه نارنج را برروی درخت دید. بهار نارنج و پوست نارنج طبع گرم و خشک دارند. از نارنج، مربا، شربت و سایر مشتقات تولید می شود که همه این ها می تواند زمینه صادرات و ارزآوری را فراهم کند.

نارنج

بازاریابی نارنج:
بازاریابی نارنج صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. بسیاری از شرکت‌های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>