اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

نارنگی

صادرات نارنگی:
صادرات نارنگی با کد تعرفه 080521 در بازار جهانی بیش از 2.5 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن چین، آفریقا جنوبی و ترکیه هستند. رشد صادرات نارنگی در 2 سال اخیر بیش از 16 درصد رشد را نشان می دهد.

تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته‌اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

نارنگی

معرفی نارنگی:
نارنگی Tangerine یکی از میوه های خانواده مرکبات است. کمی از پرتقال کوچتر است. مزه ترش و شیرینی دارد.

کشورهای چین اسپانیا ژاپن برزیل بزرگ ترین تولید کنندگان نارنگی هستند. میزان تولید جهانی نارنگی در سال 2007 بیش از 28 میلیون تن بوده است.میوه نارنگی در برابر سرما بسیار حساس است.

از خانواده پرتقال ماندارین است و بسیا خوش طعم. نام نارنگی از میوه ای در مراکش گرفته شده است. پوست ان نازک است و به راحتی استفاده می شود. در فاصله پاییز تا بهار می رسد.

از پوست نارنگی به عنوان ادویه استفاده می شود. نارنگی را به صورت تازه خوری کنستانتره یخ زده یا خشک شد در آجیل استفاده می کنند.

نارنگی

بازاریابی نارنگی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت‌های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.

این رقم نشان می دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>