اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات کاکوات:
سهم صادرات کامکوات با کد تعرفه 080590 در بازار جهانی بیش از 108 میلیون دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن پاکستان، امریکا و هلند هستند. رشد صادرات کامکوات در 5 سال اخیر بیش از 9.5 درصد رشد را نشان می دهد.

کامکوات

تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته‌اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

کامکوات

کامکوات Kumquat درختی برگریز و همیشه سبز بومی چین است. این درخت از خانواده مرکبات بوده و دارای پوست نارنجی رنگ همانند نارنگی می باشد اما از نظر اندازه مشابه خرما می باشد. طعم این میوه مشابه مرکبات است با این تفاوت که این میوه با پوست مصرف می شود.

اگر این درخت در باغ کاشته شود حداکثر به ارتفاع 5/2 متر می رسد اما عموماً این درخت به علت پاکوتاهی به صورت زینتی در گلدان نگهداری می شود.

کامکوات

نهال کامکوات به وزش بادهای سرد زمستانی حساس می‌باشد. این درخت به رطوبت و آبیاری به نسبت بالا نیاز دارد. میوه کامکوات از نیمه های آبان تا نیمه های خرداد در دسترس است.

کامکوات

بازاریابی کامکوات صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>