اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات دست بودا:
سهم صادرات دست بودا با کد تعرفه 08059000 در بازار جهانی بیش از صد میلیون دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن پاکستان، امریکا و هلند هستند.

دست بودا

رشد صادرات دست بودا در 5 سال اخیر بیش از 9 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.اگر شما هم به دنبال صادرات این محصول هستید این مقاله را تا پایان دنبال کنید.

دست بودا

معرفی دست بودا:
میوه دست بودا Buddha’s Hand یک نوع مرکبات معطر است. این رقم اولین بار در هند و چین کشت می‌شده است. به علت شکل ظاهری این میوه به آن دست بودا گفته می شود.

طبق مذهب بودایی انگشتان بسته نشان دهنده ی عبادت است و از آنجایی که این میوه به شکل انگشتان بسته ی دست است به آن دست بودا گفته می شود. در چین میوه ی دست بودا نشان دهنده ی شادی محسوب می شود.

این میوه بزرگ، سنگین، شیرین و دارای پوست ضخیم می باشد. این درخت مانند سایر مرکبات قد کوتاه و شاخه هایی پوشیده از تیغ دارد. گاین گیاه دارای گل های سفید معطر می باشد. اکثر میوه های این درخت بی آب و بعضی از آنهای بی دانه می باشند. این گیاه به سرمای و گرمای شدید حساس است و بهترین آب و هوا برای رشد این گیاه آب و هوای معتدل می باشد.

دست بودا

بازاریابی دست بودا صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>