اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

زردآلو

صادرات زردآلو:
زردآلو Apricot یا همان قیسی به مانند آلوچه و آلو از سه هزار سال پیش در چین در حال کشت است. منطقه ای از شمال غربی چین در نزدیکی مرز روسیه در منطقه گریت وال. زردآلو از چین تا اروپا، خاورمیانه و سر انجام مرکز غلات امریکا یعنی کالیفرنیا را در نوردیده است و واریته ها و گونه های مختلفی از آن تولید شده است. کشورهای اصلی تولیدکننده زردآلو عبارتند از ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، یونان و امریکا هستند.

زردآلو

زردآلو مانند شفت و آلوچه با پوسته نازک و گوشت زرد رنگ خود در اواسط تابستان می رسند. میوه هاى رسیده آبدار، شیرین و با سطحى صاف و بدون کرک اند و در اشکال متفاوتى مانند میوه تازه، آب میوه، میوه خشک شده، برگ قیسى، فریز شده و کنسرو شده به مصرف مى رسند.

انواع زردالو موجود در ایران عبارتند از:
عسگر آبادی، اورد باد، نادری، قیسی، شاهرود، جهانگیری، هادکات، تیلتون مناسب برای کمپوت سازی، رویال مناسب برای کمپوت و دسر.

زردآلو

سهم صادرات زردآلو با کد تعرفه 08091000 در بازار جهانی بیش از 460 میلیون دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده اسپانیا، فرانسه، ازبکستان، ایتالیا و ترکیه هستند. رشد صادرات زردآلو در 5 سال اخیر بیش از 40 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته‌بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بازاریابی زردآلو صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>