اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گل

صادرات گل:
گل ها دارای فراوانی بسیاری در جهان هستند. کشورهای بسیاری به دنبال تولید و تکثیر گل ها به کمک تکنولوژی های جدید افتاده اند. تولید گل در گلخانه های هیدروپونیکی به سرعت در حال افزایش است.

گل

گل هایی که در کشورها برای صادرات تولید می شوند ارکیده رز لیلیوم میخک و داوودی است. حجم گردش تجاری گل در جهان بیش از 100 میلیارد دلار است و مردم کشورهای اروپایی سرانه مصرف بالایی دارند.

گل

گل‌ها در اعیاد مراسم مذهبی و اجتماعی بسیار استفاده می شود. حضور استارتاپ های فروش گل در جهان و ایران در حال رشد است. ایران با تولید سالانه 20 میلیون رز دارای توانمندی بالایی برای صادرات است. گل رز و داوودی و گل های تازه بریده شده بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده اند.

سهم صادرات گل با کد تعرفه 0603 در بازار جهانی بیش از 9.5 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن هلند کلمبیا اکوادور هستند. رشد صادرات گل خوراکی در 4 سال اخیر بیش از 25 درصد رشد را نشان می دهد.

گل

بازاریابی گل صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>