اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بادام زمینی

صادرات بادام زمینی:
بادام زمینی Peanut میوه یک درخت بومی در منطقه امریکا جنوبی است اما تولید ان در سراسر جهان و در بسیاری از مراکز تولید در حال انجام است. بزرگ ترین تولید کننده بادام زمینی دنیا چین هند و نیجریه است. و تولید جهانی ان بیش از 87 میلیون تن است.

تنوع بادام زمینی بسیار گسترده است اما 4 نوع بادام زمینی به عنوان ریشه اصلی شناخته می شوند. Runner, Virginia, Spanish Valencia این 4 گونه شناخته شده ترین نوع بادام زمینی هستند.

بیش از 37 درصد تولید جهان در 4 استان Jiangsu, Shandong, Guangdong, and Henan در چین توسط شرکت های خصوصی تولید می شود. و 8 درصد صادرات جهانی توسط چین صورت می گیرد. فواید بادام‌زمینی برای سلامت انسان مزیتی کلیدی برای صادرات و افزایش روز افزودن تقاضا برای این محصول شده است.

سهم صادرات بادام زمینی با کد تعرفه 200811 در بازار جهانی بیش از 2.3 میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن به ترتیب چین، آرژانتین و هلند هستند. رشد صادرات بادام نسبت به سال 2016 برابر با 2 درصد افزایش داشته است.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بادام زمینی

بازاریابی بادام زمینی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند. 

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>