اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما بیمه شخص ثالث تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
بیمه شخص ثالث از دم قسط
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات پنبه:
پنبه COTTON یک نوع محصول کشاورزی است که از الیاف پوشانندهٔ دانهٔ گیاه پنبه با نام علمی Gossypium به دست می آید. پنبه از الیاف سلولزی و بر پایه گلوکز است. در پنبه علاوه بر سلولز (به مقدار حدوداً بیشتر از 95 درصد) مقداری وکس، پکتین، پکتوز، اسید پکتیک، رنگدانه یا پیگمنت و… وجود دارد.

پنبه

گیاه پنبه بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری سراسر جهان شامل قاره آمریکا، آفریقا، و هند است. بیشترین تنوع پنبه های وحشی نخست در مکزیک، و سپس در استرالیا و آفریقا یافت می شود.

پنبه به دلیل حجم تجاری به طلای سفید نامیده می شود. بیش از 30 میلیون تن در جهان پنبه تولید می‌شود. الیاف پنبه بر اساس طول به 3 قسمت تقسیم می شوند.

لینت Lint که گرانترین نوع می باشد، لینترLinter با طولی متوسط و لینیت Linit که جهت تولید الیاف بازیافتی و تولید پتو و بالش استفاده می شود. پنبه در تولید لباس لوازم بهداشتی جراحی کالای خواب و حوله و پارچه و حتی تولید روغن به کار می رود.

پنبه

سهم صادرات پنبه با کد تعرفه 520800 و 520500 در بازار جهانی بیش از 59 میلیارد دلار است. کد فصل 52 مربوط به کل محصولات پنبه است. که بزرگ ترین کشورهای صادرکننده آن چین، امریکا و هند هستند. رشد صادرات پنبه در 3 سال اخیر بیش از 14 درصد رشد را نشان می دهد.

تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و تغییرات ژنیتیکی در گلوکوز تولیدی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

بازاریابی پنبه صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره‌ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>