اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صادرات کشمش تیزابی:
کشمش تیزابی با استفاده از تیزاب به عنوان ماده ای جهت خشک کردن استفاه می شود در این روش ابتدا انگور درون محفظه ای که مایع تیزاب درون آن است ریخته می شود. بعد از مدتی که آب کشمش گرفته شد، کشمش را در محیطی که آفتاب نیست قرار داده تا مابقی رطوبت کشمش گرفته شود.

کشمش تیزابی

رنگ کشمش تیزابی سبز است، به همین جهت به آن سبزه نیز می گویند. قیمت کشمش تیزابی به نسبت کشمش آفتابی گرانتر است.

از کشمش تیزابی، کشمش طلایی نیز به دست می آید که کشمش طلایی یا گلدن، کشمش اعیانی و لوکس است. صادرات کشمش تیزابی به علت کاربرد استفاده آن بسیار در حال افزایش است. مزیت این نوع کشمش تسریع در خشک کردن و تولید سریع آن است.

سهم صادرات کشمش تیزابی با کد تعرفه 08062020 و 08062030 در بازار جهانی بیش از یک میلیارد دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر کننده آن امریکا، مصر و ایران هستند. رشد صادرات خرما در 5 سال اخیر بیش از 15 درصد رشد را نشان می دهد.تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته‌بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

کشمش تیزابی

بازاریابی کشمشتیزابی صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه‌های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است.

بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند. هر ساله فروش انلاین نسبت به فروش سنتی 15 درصد رشد را نشان می دهد.

این رقم نشان می‌دهد بسیاری از صاحبان کسب و کار ها به فکر استفاده از ظرفیت های بازاریابی دیجیتالی هستند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>