اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

اسپیرولینا

صادرات اسپیرولینا:
اسپیرولینا Spirulina به عنوان یک محصول نسبتا جدید در عرصه جهانی مورد توجه قرار گرفته است. این محصول که به دو صورت خوراکی و غیر خوراکی طبقه بندی می شود بسیار حائز اهمیت است و به عنوان یک سوپر پروتئین شناخته می شود این محصول طبق ارزیابی CAGR تا سال 2025 سالانه 8.9 درصد افزایش را شاهد خواهد بود.

بیشترین نوع مصرف به صورت قرص جهت استفاده به صورت دارو می باشد. اما نوع پودری آن بیشتر جهت شرکت های دارویی و باشگاه های ورزشی است. صادرات اسپیرولینا توسط دولت ها جدی گرفته شده است. دولت هند در نظر دارد با همکاری شرکت های جدید برندهای خود را روانه بازار های امریکا و اروپا کند.

اسپیرولینا

سهم صادرات اسپیرولینا با کد تعرفه 12122190 در بازار جهانی بیش از 700 میلیون دلار است. که بزرگ ترین کشورهای صادر کننده آن کره جنوبی، چین و اندونزی هستند. رشد صادرات اسپیرولینا نسبت به سال 2017 بیش از13 درصد افزایش داشته است..تولید کنندگان این محصول با به کارگیری اصول بازاریابی و بسته بندی توانسته اند به بازار های بین المللی محصولات خود را صادر کنند.

اسپیرولینا

بازاریابی اسپیرولینا صادراتی بر روی جامعه هدفی متشکل از خرده فروشی های کوچک و فروشگاه های زنجیره ای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه در سراسر جهان متمرکز شده است. همچنین بسیاری از شرکت های تولیدی در سراسر جهان استراتژی بازاریابی خود را بر روی بازاریابی دیجیتال متمرکز کرده اند.

مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>